top of page

Svatba v hotelu? Naše 4 ověřená svatební místa!

Mramorová podlaha, čistě bílé povlečení, hotelová služba a nádherné okna... přesně v těchto hotelech jsme pro Vás připravovali inspiraci a dnes si ukážeme JAK může vypadat a proč mít svatbu v hotelu.

Fotograf: Lukáš Navara, Místo: Orea Congres Hotel Brno, Svatební šaty: Svatebni salon Veronica, Oblek: Moliere Store, MuaH: Nikol Mrnuštíková, Svatební kytice: Salon Veronica Dekor, Náušnice: Nauši hand made


Svatby v hotelu jsou stále v kurzu a to díky tomu, že máte vše na jednom místě - přípravy, obřad, hostina, párty, svatební noc a přespání..zkrátka sakum prásk vše - říká se tomu svatební balíček. Každé místo nabízí většinou 2-4 balíčky, které jsou odstupňované kapacitou hostů, délkou svatby a dalšími faktory, proto je vždy dobré se řádně informovat o všech skutečnostech.


Možná malou nevýhodou může být to, že hotely neposkytují horu zásob svatebních dekorací, proto je dobré mít své ověřené dodavatele na dekorace a květiny, kteří budou v kontaktu s manažerem hotelu a vše společně připraví.


My jsme si svatbu v hotelu naprosto zamilovali a proto vám tady navrhujeme 4 hotely ve kterých se svatba ROZHODNĚ vyplatí - navíc jsou to NAŠI skvělí ověření dodavatelé!!!!

Fotograf: Lukáš Navara, Místo: Orea Congres Hotel Brno, Svatební šaty: Svatebni salon Veronica, Oblek: Moliere Store, MuaH: Nikol Mrnuštíková, Svatební kytice: Salon Veronica Dekor, Náušnice: Nauši hand made


BARCELO BRNO PALACE

Tento hotel naleznete v samotném srdci Brna a to v jejím centru, kde se kloubí moderna s více než stoletou historii. Hotel je v elegantním stylu disponující nádhernou hlavní místnosti dosahující až do nebes, díky prosklenému stropu, který je hlavní dominantou celého hotelu. Barcelo trochu může připomínat činžovní dům neboli pavlačák a to kvůli patrům, které jsou vidět právě z hlavního foyer. Zde nenaleznete žádnou divočinu, ale naopak celý hotel se nese v duchu neutrálních barev, přičemž hlavní je bílá / krémnová, které se dokonale hodí pro mnoho stylů svateb. Další výhodou je také velmi dobrá dostupnost, protože právě nedaleko hotelu asi 300 m najdete městskou radnici v historiském duchu. Jak píšeme, je to naprosto dokonalé místo, abyste VŠE měli po ruce.

Na tomto konceptu se podíleli: Fotograf: Kati Malinká, Kamera: Matěj Vobořil, Svatební šaty: V bílém, Oblek: Moliere Store, Svatební župánek: Foneli moda, Svatební spodní prádlo: Markéta Kubátová Fashion, Dekorace: Simply Yes, Květiny: Květinářství Magnolie, Sladký bar: Deny raven bakery, Svatební noviny: Novinissimo, MuaH: Nikol Mrnuštíková, Náušnice: Nauši hand made, Prsteny: BrilasOREA CONGRESS HOTEL BRNO

Jak už název napovídá, tento hotel se především zaměřuje na congresové akce, nicméně za nás je to skvělá volba pro ty z vás, kteří milujete MINIMALIS, MODERNU a DESIGN. Původně se tento hotel nazýval Voroněž, nicméně v roce 2020 prošel celkovou rekonstrukcí, díky ní se z hotelu stal luxusní komplex ideální pro vaši svatbu. Velká přednost a výhoda je lokalita, jelikož hotel leží pouze 5km od sjezdu dálnice D1, pro svatební hosty, kteří jedou z daleka je to idální volba! A pro ty, kteří jsou přímo z Brna, je to aspoň rychlejší cesta, JAK se dostat na lokaci. Při příjezdu naleznete příjemné parkování, které mají členové hotelu zdarma. V Orei naleznete zlatou háčkovanou zeď, podsvětlení do fialové a zajímavé kouty, kde mohou vzniknout originální fotky ( a to jen díky zkušenému fotografovi). Nesmíme opomenout ani okolí hotelu, protože to za fotku rozhodně stojí. A místo pro svatbu? Hotel nabízí několik sálu dle kapacit, které vám poskytnou soukromí a dostatek prostoru pro svatební hostinu a párty. Chtěli bychom zde připomenout i data projektor a vybavení, které je potřebné k tomu, aby chod svatby proběhl v pořádku ( nemusíte se o nic starat).

Na této inspiraci se podíleli: Fotograf: Lukáš Navara, Kameraman: Production Adele, Dekorace a květiny: Salon Veronica Dekor, Svatebni šaty: Svatebni salon Veronica, Oblek: Moliere Store, Prsteny: Šperky Jann, Náušnice: Nauši hand made, MuaH: Nikol MrnuštíkováCOURTYARD BY MARRIOTT BRNO

Severský minimalistický styl, dominantní obraz v předsálí, mramorové koupelny s vyhřívanou podlahou a výhled na centrum města.. tohle vše je Courtyard by Marriot Brno.Tento hotel je naprosto jiný od těch, které zmiňujeme výše, ale právě pro jeho rozdílnost a design, jsme si jej zamilovali a vybrali.

V tomto nádherném místě můžete mít mnoho druhů svateb, jelikož jeho prostředí je dost variabilní.

Jako všechny hotely, tak i tento disponuje sály, ve kterých si můžete uspořádat svoji svatební hostinu, místní kuchyně je naprosto fenomenální ( vyzkoušeli jsme ji) a velmi milý personál, který vám snese modré z nebe. Jak jsme zmiňovali v úvodu, je skvělé, že blízko máte centrum města, proto pro svatební fotografie můžete využít i romantické uličky ,lákající k pořízení aspoň jedné

fotky.

Na této inspiraci se podíleli: Fotografka: Kateřina Malinká, Kamera: Matěj Blažek, Svatební šaty: Svatební salon Veronica, Oblek: Moliere Store, Dekorace: Svatební Alchymie, Květiny: Kytky z trhu, Sleadká bar: Království makronek, MuaH: Make-up by Adris, Prsteny: Samek Diamonds, Náušnice: Nauši Hand made, Tiskoviny: Maca GrafikaHOTEL ALEXANDRIA LUHAČOVICE

Tento prvorepublikový hotel spojený s moderní části najdete ve známých Luhačovicích. Možná si říkáte ,, Hmm Luhačovice" , ale právě o to více Vás může překvapit, jaké toto město a hotel může mít krásné kouty, uličky.. zkrátka místo stvořené pro Vaši svatbu. Dýchne na Vás francouzská restaurace, ve které rád večeřel i král komiků Vlasta Burian. Na začátek bychom chtěli podotknout, že v tomto hotelu je možné mít spíše menší svatby do počtu 60 lidí maximálně. Hotel vám poskytne absolutní servis, který završí velmi přátelský ,ale profesionální personál. Vaši svatební hosté se nemusí trápit s parkováním, jelikož vedle hotelu je parkovací dům, kde všichni pohodlně zaparkují.

Na této inspriraci se podíleli: Fotograf: Lukáš Navara, Kamera: Tellinger Films, Svatební šaty: Svatebni salon Veronica, Oblek: Moliere Store, Dekorace a Květiny: Svatebni Atelier Svatebnění, Sladký bar: Království Makronek, Náušnice: Nauši hand made, MauH: Veronika Šáchová, Tiskoviny: Zuza Design, Prsteny: Šperky Jann, Popůlnoční šaty: Edith půjčovna.


Svatba v hotelu je další možnost pro Vaši svatbu, ušetří Vám to nervy, energii, čas a také finanční prostředky.

Doufáme, že se vám článek líbili. A těšíme u dalšího.


Váš svatební Magazin MoliereSouvisející příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page