top of page

Náš celý příběh

O NÁS

Doslova jsme rodinná firma. První myšlenka magazinu vznikla jako podpůrná část našeho dalšího podnikání a to jsou obleky Moliere Store.

 

Ale jsme typy lidí, kteří dělají práci víc jak na 100 %, proto tento koncept velmi rychle přerostl a my chtěli tvořit něco víc. Vyrostl do takové míry, že celkové prodeje obleků vzrostly o 300% . A tuto silu  nepoctila jen naše značka, ale začaly postupně růst i další dodavatelé.

Například z instagramového prodeje na e-shop. A to nás přivedlo k tomu, abychom ostatním pomohli  zvýšit prodeje. 

 

V Magazínu  je místo pro osvětu v oblasti svateb, protože jutě, organze a kamínkům na stole už dávno odzvonilo. 

A navíc nevěsty neměli kde hledat tu pravou inspiraci.


 

_KAT5935.jpg
IMG_9386.JPG

ČEHO CHCEME DOCÍLIT?

Chceme nevěstě pomoci v plánování, v cestě za jejím dnem D a to v té nejméně stresové formě. V magazínu se setkává INSPIRACE, RADY, TIPY a DOPORUČENÍ NA DODAVATELE. Naším cílem je být tady pro nevěsty, ale také pro dodavatele a  pomoci jim v co nejlepší prezentaci. 

 

Najdete tady výhradně naši tvorbu, ne převzaté fotky z pinterestu. Ale chceme ukázat že ,, ala pinterestová svatba jde s přehledem udělat tady v Česku. Tvoříme komunitu dodavatelů, kteří si vzájemně nelezou do zelí, ale naopak se dokáží doporučit  a to díky vytvořeným vztahům na našich editorialech.

Proto se nás můžete obrátit, když hledáte tu svoji ,,partu” pro svatbu, protože všechny známe osobně. 

 

A pokud váháte, zda si nás dát na instagramu do ,,follow”, nebo jestli začnete náš magazin odebírat elektornicky, aby vám nic neuniklo.

 

Nejprve nás trochu poznejte! 

 

Jen malé P.S. - Nejsme koordinátoři ani agentura, jsme ale lidé, kteří milují svatby a vše okolo nich a to dáváme do celého magazinu!

KDO TVOŘÍ?

Jan & Bea - jsme manželský pár, který se stárá o Moliere Store a Svatebni magazin Moliere. Milujeme jídlo, pohodu, módu a hlavně lidi. Proto nás nikdy nenajdete samotné, ale spíše v živé konverzaci se šálkem kávy v ruce.

 

A tím přistupujeme k dalšímu bodu, oba dva milujeme kávu, proto káva a dobré jídlo nikdy nechybí na našich akcích a to včetně našeho dalšího člena týmu a tím je čtyřnohý Královský pudl Montte, který většinou vystupuje i jako doprovodný model při focení. 

Není to jen o těchto věcech, ale rádi vše dotahujeme do konce a to s více jak 100% energii vkládanou do ní. Proto od nás čekejte maximum, které se prolíná do všech našich sfér. 

 

Věříme, že si tohle místo zamilujete tak jako my, budete nás podporovat na našich platformách a my vám na oplátku dáme z celé svatební sféry to nejlepší!!!! 

IMG_7797.JPG
bottom of page