top of page

Disco příběh -hra barev

Každý si pod Discopříběhem představí něco jiného – Michala Davida, drinky, tancování. Pro nás je to o třpytu, barvách a disco koulích a taky o tom, že svatba nemusí být ani ve stodole, ani na zámku se světlými tóny. Naopak jí mohou vévodit ty tmavé! Jak tohle vše skloubit, aby z toho nevznikla patlanice a vše nezkazila? Známé věci jako dobří dodavatelé, vkus a vhodné místo – to je celkem jasná věc.

Nicméně to hlavní a nezbytné je, si ze svojí svatby udělat den, na který NIKDY nezapomenete, a to třeba i s hromadou POPCORNU, s brýlemi a starou kamerou, která tomuto stylu dodá to kouzlo disca.

Pojďme se společně v mysli roztančit nad fotografiemi od Stanislavy Tylmanové a videem od Matthew Films.


Svatba nemusí probíhat na více místech nebo v rozsáhlém objektu. Co takhle zkusit něco jiného? V zahraničí se tato místa hojně využívají, nicméně tady teprve zažijí velký boom. Proto nebyl čas ztrácet čas. Našli jsme perfektní místo – IGNIS LOUNGE. Je to napůl klub a napůl kavárna, zkrátka místo, které se schovává v patře u hlavního nádraží v Brně a nabízí skvělou atmosféru. Nepyšní se obřími rozměry, ale jeho gros je v kouzlu tmy, světel, tlumených barev a pokojových květin.


Tip: Když uvidíte tmavé prostory se stejně zbarveným nábytkem, nezalekněte se toho. Rozzáříte to světýlky, svíčkami a disco koulemi (ale o tom trochu níže).


Typická kombinace disca je černá, šedá a bílá. Už nás trochu znáte, takže víte, že jsme to nemohli nechat v neutrálních tónech. Jelikož tento styl je o tanci, hravosti a smíchu a o tom, že se všichni dobře baví, právě barvy by to měly podpořit. Jasná volba pro odlišení byla TYRKYSOVÁ a RŮŽOVÁ. Nicméně aby to tolik nebilo do očí, přidali jsme i neutrální tóny – bílou a zlatou.


Tip: Pokud chcete svoji výzdobu ozvláštnit či jí zkrátka dodat šmrnc, použijte jednak závěsná světýlka a jednak DISCO KOULE a nebojte se je dát všude. Jako dekoraci na stůl i ke slavobráně nebo je použijte jako rekvizitu pro focení.


Naše barevná paleta se promítla opravdu do všeho, včetně výzdoby, která svatbě dodává ten správný náboj a ukazuje, jaký styl jste si zvolili. Jeden tip od nás!


Tip: Pravidlo VYVÁŽENOSTI – nezapomínejte zařazovat i barvy takzvaně v neutrálních tónech. Když to uděláte, nebude celý koncept vypadat moc sladce, tvrdě, nevyváženě či prostě nevkusně. Proto se vždy předem poraďte se svojí dekoratérkou nebo na konzultaci s koordinátorkou, co zvolit a k čemu.


Květiny, které nestárnou: Každý druh květin má svoji životnost a tu nejkrásnější podobu v určitém časovém rozmezí. Když tedy plánujete svatbu, květiny jsou většinou jedna z nejdražších položek, jelikož musí být na svatbu fresh. Zvlášť v zimních měsících může být někdy složité sehnat určitý druh. Proto máme pro vás řešení! Květiny, které nestárnou a vydrží prakticky cokoliv.


Naše dodavatelka, která se touto tematikou zabývá, je velmi šikovná, takže se jí podařilo vytvořit celou výzdobu ze sušených květin a z těch nevadnoucích, na kterých nepoznáte, že jsou umělé. Tohle je hudba budoucnosti svateb!


I když alkohol k tak radostné události, jako je svatba, patří, nic se nemá přehánět. Protože se v dnešní době dere do popředí zdravější životní styl, tentokrát jsme nesáhli po našem klasickém proseccu, ale po chutné Loklok limonádě s kombuchou, která osvěží, má různé příchutě a pro milovníky zdravého stylu je to skvělá varianta nealko pití. Navíc po ní máte dost energie, spraví vám žaludek a je prospěšná pro váš organismus. Díky tomu může být na vaší svatbě dobrým doplňkem, či dokonce hlavním pitím, protože vám může dodat energii a tím i náladu si užívat svatební den.


Jak jsem psala na začátku, celá inspirace se odehrávala v nádherných prostorech, kde dominantou byl bar. Fotky u něj proto nesměly chybět! Právě taková místa se pro vás mohou stát skvělou vzpomínkou, protože proč si nedat drink, bílé brýle, nohu přes nohu a nenechat se zvěčnit? I o tom svatba je, ne?


Tip: Nechcete řešit, co, proč a jaké drinky na svatbě mít? Využijte místo úplně do detailu včetně baru – drinky v lahvích pak nemusí nikde kolovat po stolech. Pokud někdo zatouží pro dobrém proseccu či zajímavém drinku, postarají se o to profíci, kteří to za barem roztočí!


Disco styl je spojený s výrazným oblečením, mnohdy až pompézním, dramatickým make-upem a třpytem. Nemohli jsme zajít do úplného extrému, ale prvky disca byly i na šatech nevěsty – celotřpyt, kovový pásek, uvolněné vlny a make-up, který byl zlatou střední cestou ve výraznosti. Velký důraz jsme kladli na oči. Protože měla nevěsta nádherné hnědé oči, kouřové líčení v těchto tónech to jen doplnilo. Dojem dokreslily náušnice v tyrkysovo-petrolejové barvě – tento odstín sedí tmavovláskám. Třešničkou na dortu byl náramek, jehož vnitřek byl z lisovaných květin – opět udržitelnost nadevše.


V disco stylu se nehraje na přílišnou upjatost, naopak uvolněnost má pré – proto třídílný oblek, každá část z jiného odstínu.


Novinka: Zajímavým prvkem je nový typ korsáže, který už není klasického stylu, kdy je to malá napodobenina svatební kytice připíchnutá na klopě. Teď je trendem korsáž do kapsy, kdy to krásně drží, není to ani příliš malé, ani velké, ale tak akorát, aby to na ženichovi skvěle vyniklo!


Oba dva zdobily prsteny v jednoduchém stylu – kroužky z bílého zlata, které se k disco stylu hodí.


Když už máte rozjetou zábavu a večer je v plném proudu, je čas na to, abyste své svatební šaty vyměnila za ty popůlnoční. Díky tomu si tančení a další radovánky můžete užít ještě víc, protože vás nikde nic neškrtí... Šaty mohou být buď v bílé barvě, anebo v té, ve kterých máte svatbu. My jsme neodolali smaragdově zeleným, protože ladily nejen k nevěstě, ale také k prostředí temných barev a světel, kde se nádherně leskly.

Tip: Co takhle si pochutiny na svatbě ozvláštnit? Tím myslím to, že dobrým tipem je POPCORN! Super pochutina pro každého účastníka svatby, i pro ty nejmenší.


Jak svatba v disco stylu vypadala? Koukněte se na skvělé video!

A nezapomeňte se podívat na více fotek níže.


Co říct závěrem? Pokud jste milovníci diskotékových nakopávaček, máte rádi třpyt a tohle téma je vám blízké, není na co čekat. Pusťte se do svatby v tomto stylu, věříme, že se vám to bude líbit.


Těšíme se u dalšího článku!


Váš svatebni magazin Moliere


Na tomto konceptu se podíleli:

Kameraman: Matthew Films

Místo: Ignis Lounge

Svatební šaty: Salon La Pearl

Dekorace a květiny: Salon top 4 you Beauty Design

Limonáda: Lok Lok

Náušnice: Peacockeye.sk

Náramek: Dami bijou

Popůlnoční šaty: Sqvelle

Tiskoviny: Zuza Design

Světýlka: Světýlkov

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page