top of page

Zmrzlina na svatbě?

Už jako malý jsme ji milovali,...některým to zůstalo do dospělosti, při koukání na televizi či jako dobrý společník k rozchodu.. o kom mluvíme? ANO - ZMRZLINA!!!!!


Zmrzlina v pravém slova smyslu se objevila až od roku 1550, kdy Blasius Villafranca z Říma vyrobil zmraženou krémovou směs pomocí ledu prosypaného solí.


Mnoho nevěst svoji svatbu plánuje do letních měsíců, kdy je dlouho světlo, teplo a prostě k létu svatba patří. Ale i právě mnoho z nich se zaseklo u výběru sladkého baru a dortu, protože jeden velký nešvar léta je ten, že RYCHLE vše roztaje, lidé vyhledávájí spíše něco lehčího něž klasické smetanové dorty a hlavně nesní takové množství jako v jiných měsících, kdy zkrátka má člověk více chuť na sladké.


CO TÍM VŠÍM CHCEME ŘÍCI?

Máme pro vás jedno řešení! Místo toho, abyste zbytečně utráceli za hory cukrovinek, velkého dortu a mnoho druhů ze sladkého baru, zvolte - ZMRZLINU! Dokonalý společník do teplých měsíců, který příjemně ochladí a uspokojí i ty nejmenší na vaší svatbě - děti.


Přeci jen ale raději mějte pár druhů i ze sladkého baru, protože jsme se setkali i s takovými jedinci, kteří zkrátka zmrzlinu nejí..


A teď zpátky ke zmrzlině.. budˇsi objednáte už hotové nanuky NEBO si necháte přivézt vlastní vozíček s druhy zmrzliny! Je to dokonalý prvek pro vaši svatbu, navíc je i super na focení..

A můžeme vás ujistit, že tato zmrzlina není ta klasická 3X utřená, ale to poctivý GELATO, které stojí za to mít na své svatbě - magazin doporučuje!!!
Závěrem bychom jen chtěli podotknout, že v dnešní době je máloco nemožné, proto si za svými sny stůjte, i za těmi, které se týkají vaší svatby.


Těšíme se na Vás u dalšího článku


Váš svatební Magazin Moliere


Na tomto konceptu se podíleli:

Svatební šaty: Svatební studio Gabriela,

Prstýnky: Vizu art

Náušnice: Peacockeye.sk

Neonový nápis: Neon Love

Ozdoba do vlasů: Design by Mr


Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page