top of page

Vínová vášeň - dokonalost pro zimní svatby

Otevřete svůj diář a svatební plánovač ...a v červeném kroužku je jedno datum a to Vaší svatby. Ten den připadá na období, které možná mnoho lidí nemusí a to na Prosinec... ou řeknete si, svatba v zimě? Kde je sníh a ty pohádkové kopce?


V tomto článku si ukážeme, že i svatba bez sněhu ale v zimě může vypadat naprosto luxusně. Přidáním více stylů dohromady, jenž tvoří tu dokonalou mozaiku - boho, eleganci a extravaganci.. jde to dohromady? Rozhodně...


Celé se to odehrávalo v luxusním domě s apartmány a skvělým zázemím pro svatby a tím je LEXOR - místo, které sídli ve městě Příbor. Najdete ho v dokonalé uličce, která přímo vybízí k romantickým fotografiím. Tento dům s apartmány má nádhernou historii a velice příjemnou paní majitelku, která Vám doslova snese modré z nebe. Proto tohle místo doporučujeme, jelikož je naprosto variabilní i co se svateb .týče a s dostatkem místa jak pro hosty, tak hlavně pro všechny části vaší svatby.


Vínová má mnoho podob a odstínů - proto když si ji budete vybírat, pravděpodobně narazíte na tyto názvy - bordeaux ( podle vína), burgundská, tmavě vínová, krvavá. Tyto odstíny můžete mezi sebou volně kombinovat.


My si pro tuto inspiraci vzali na paškál tyto odstíny: krémová, bordeaux s tmavě vínovou. Nemohla ovšem chybět hodně tmavě zelená s hnědými odstíny..


Možná pro někoho z Vás, je to naprosto šílená kombinace, nicméně my vínovou milujeme. Když si ji vygooglíte, narazíte na význam této barvy a porozumíte, proč jsme zrovna udělali takovou inspiraci. Ústřední slova jsou - LÁSKA, NÁKLONNOST, ODDANOST, NĚHA A JEMNOST.


Malý tip od nás, při výběru barvy svatby si je vygooglete, ať víte, co používate :).

Přesuneme se k výzdobě, jelikož jsem již zmiňovala kombinaci stylů. O celý dekor se postaraly moc šikovné holky ze SIMPLY YES. Vytvořily svatební tabuli s nádechem přírodních materiálů. Podložky pod talíře, dřevěný dekor...opět hlavní dominantou vínová. Šmrnc tomu dodaly květiny od POD KAPRADIM, které jak už padlo využily to, co nabízí dané roční období a to hodně jehličí, šišek, sušeného ovoce.

Co se týče sladkého baru, ani ten nemohl chybět....dort se strukturou kúry stromu, cupcakes, makronky a další skvělé dobroty. Vše vytvořily velmi šikovné ručičky a to PANDI FOOD BLOG.

Přejdeme ladně k nevěstě a ženichovi.


O celkovou vizáž nevěsty se postarala NICOL MAKEUP & PHOTO. Vytvořila výrazný look po všech stranách. Oči, které byly dokonale vystínované kouřovým líčením, rudou rtěnkou a dokonalou konturací. Nevěsty, nebojte se výrazných rtů a očí, pokud se to správně ,, nadávkuje", vytvoří se ženský look jenž podtrhne Vaše rysy. Navíc rudou rtěnku může nosit opravdu každá z nás, jen je potřeba si zvolit odstín, který sluší Vašemu barevnému typu....

Make-up doplnily šaty v boho stylu v tělovém odstínu - uplné s dlouhým rukávem a ještě delší vlečkou... prostě nádhera. Navíc přesně tento typ šatů se dokonale hodí ke svatbám v zimním období... tyto krásné šaty najedete v SVATEBNÍ SALON TIFFANY. Třešničkou na pomyslném dortu byl klobouk.. tento doplněk se prostě hodí ke všemu. Pokud chcete svůj outfit okořenit / oživit / dodat mu šťávu, ROZHODNĚ sáhněte po klobouku!
Ženicha zdobil oblek od MOLIERE STORES taktéž ve vínovém odstínu.

Nemohli chybět prsteny, tyto jsou od BRILAS, firmy, její pobočky naleznete snad v každém městě, takže z toho jasně můžete usoudit, nejen jejich šikovnost, ale také preciznost a kvalitu. My jsme zvolili snubní v růžově zlaté a zásnubní, který byl naprosto originální svým tvarem a provedením.
K závěru bychom chtěli zmínit Prosecco, které prostě nesmí chybět na žádné svatbě a tohle je od LA PERLA. Dodavatel, který se pyšní barevnými prosecci, jenž fantasticky chutnají a dokonale oživí Vaší svatbu.
A všechny tyto skvosty, které vidíte, jsou dílem moc šikovné fotografky a tou je KÁŤI MALINKÁ. Skvělá žena, jenž to umí nejen s detaily, ale také se světlem, sluncem a dokáže Vás naprosto uvolnit....


A v neposlední řadě bychom chtěli zmínit i popůlnoční šaty a to od EDITH PŮJČOVNA , nejen, že v jejich půjčovně najdete skvosty od předních návrhářů, ale hlavně popůlnoční šaty nemusí být bílé! Posuďte sami!Co říci závěrem?

Vínová je barvou, která může naprosto dokonale oživit Vaši svatbu. Skvěle se hodí na chladnější období, jelikož tu šedou skvěle rozveselí a rázem má člověk víc energie a navíc tato barva stejně jako ty neutrální nikdy nevyjde z mody.


Tak opět u dalšího článku.


Váš svatebni magazin Moliere


Na této inspiraci se podíleli:

Místo: Lexor

Fotograf: Kati Malinká

Svatební šaty: Svatebni salon Tiffany

Dekorace: Pod kapradim

Sladký bar: Pandi food blog

Prsteny: Brilas

Prosecco: La perla

Popůlnoční šaty: Edith půjčovna
Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page