top of page

Toskánské léto - Žena pod závojem

Probudíte se, otevřete okno , zhluboka se nadechnete a cítíte slunce na tváří. Ke snídani si dáte dobrou kávu a pomalu se jdete chystat na svůj den D. Možná si spíš představujete Itálii s citróny, modrou, žlutou a dalšími prvky. Nicméně to nebude o klasice.. ale bude to o tónech v barvě hnědé, pampasové trávě ( stále je v kurzu a ještě bude) a skvělém Proseccu, protože přece tohle na svatbě nesmí chybět. Vše dokresluje krásné prostředí svatebního místa Humno 11, které naleznete u Olomouce v kombinaci dřeva, kamene a nádherného prostředí, které dodává tu pravou atmosféru Toskánska.,


Začneme místem, pro tuto inspiraci jsme zvolili HUMNO 11 - našeho ověřeného dodavatele. Tohle místo se dá nazvat stodolou, nicméně není to úplně klasika. Disponuje nejen skvělým vybavením co se týče nábytku, ale také stylovými dveřmi, na kterých se dají fotit nádherné Flatlay a slouží i jako dekorace. Humno 11 disponuje také zázemím pro přípravu nevěsty a novomanželským apartmá.

Okolí tohoto krásného místa je k fotkám nakloněno, tudíž pro párové fotky je možné využít přední část stodoly a následné okolí. Humno 11 naprosto doporučujeme, jelikož má nejen skvělé majitele, ale v tomto místě dokážete mít nejen elegantní svatbu, ale i ty se špetkou boho a extravagance.

Doporučujeme zahrnout do svatebních fotografii i strop pokrytý světýlky, který dodává svatbě tu správnou atmosféru.
Začali jsme místem a budeme pokračovat dekoracemi, květinami a sladkým


O celkovou dekoraci se postarala skvělá dodavatelka - AVAVA. Pro toskánský nádech se používalo hodně skla, ratanu, zlatých prvků, olivovníku a ovoce. Vše se linulo v barvách olivově zelené, šedomodré, bílé a tónech hnědé.Vše doplnila nádherná květinová výzdoba od dalšího skvělého dodavatele - POD KAPRADÍM . Hlavním prvkem celé výzdoby byl pampas různé délky a hustoty. Doplnili jej květiny v odstínech hnědé, zelené a nemohla chybět bílá barva.

Dekorace a květiny jsou nedílnou součástí každé svatby, pokud je chcete mít vymazlené a do detailu propracované, holky z AVAVA a POD KAPRADÍM Vás určitě nezklamou. Naopak Vám ze všeho toho spadne brada...


Ke správné výzdobě nesmí chybět ani svatební tiskoviny - menu, čislo stolů a samozřejmě oznámení, kterým dáváte všem najevo, že si chcete zpečetit svoji lásku. Pro tuhle toskánskou inspiraci dodal tiskoviny IOZNÁMENÍ a to v béžovo-hnědých tónech, doplněné obálkami v barvě zelené. Skvělá kombinace, která není tak častá a zároveň se pohybuje stále v neutrálních tónech :).
Na každé svatbě je ale také sweet bar a Dort. O to celé se postarala moc šikovná žena z COFFEE LIBRARY BISTRO. Dvoupatrový dort v béžové barvě, lehce posetý zlatem a ozdobený květinami. Vše doplňovali zákusky různých druhů jako pavlova, věnečky, makronky a další...
Při této inspiraci bylo dost teplo, tudíž si dávejte pozor na to, aby se Vám dobroty nezkazili, Doporučujeme se ujistit, že svatební místo má dost prostoru na to, aby vše bylo dostatečně chlazené.


Jak jsme zmínili v úvodu, na každé svatbě by neměl chybět alkohol. Tato inspirace byla oživená nejen dobrým Proseccem, ale i skvělým doplňkem, který dodavatel vlastní - tím je PROSECCO MIO. Prosecco od něj je skvěle nachlazené, jemné a doplněné skvělými skleničkami. To vše si můžete načepovat ze stylového autíčka a tím je Fiat 500 v zářivě fialové barvě. Pokud chcete nejen ochlazení, ale i dobrý alkohol a k tomu pojízdný bar - tohoto dodavatele rozhodně doporučujeme.

 

Přejeme k ženichovi a nevěstě.


Ženich měl oblek v béžovo-broskvovo-mintovo-hnědé barvě ( velmi dlouhý názevpro specifikaci obleku :D) s károvanou vestou od MOLIERE STORE, doplněnou korsáží jak jinak než s pampasem. Oblek byl s příměsí lenu, tudíž se váš partner nebude potit, ale naopak si den užije naplno.Nevěsta, u té to bude trochu delší, jak jinak :D.

Šaty lehké jako peříčko, přitom skládající se z několika tenounkých vrstev, dodávající jemného efektu. V barvě béžové s vyšitou aplikaci dekoltu, sahající lehce dolů, jenž připomíná popínavou rostlinu. Takové krásky jsou od SVATEBNÍHO SALONU VERONICA. Šaty doplnila čelenka posetá kamínky, taktéž od již zmíněného salonu. Jako doplňkem byly náušnice od PEACOCKEYE v barvách této inspirace. Lehounké připomínající paví oko.

Nemohl chybět celý styling o který se postarala MUAH NIKOLA PAŠKO. Výrazné oči, dlouhé řasy, kouřové líčení v odstínech hnědé a nude rtěnky... dokonalá kombinace, která dává hlavní důraz na oči a přitom z Vás vytvoří bohyni! Tohle MUAH umí.
Aby to vše bylo kompletní jako předposledním dodavatelem jsou prsteny od SAMEK DIAMONDS. V jednoduchosti je krása a tímto heslem se řídí právě úžasný pár, který tyto skvosty vyrábí. Nicméně jako hlavní důraz byl kladen na zásnubní jenž se pyšný diamanten a je pomyslnou třešničkou na dortu pro nevěstu.
Fotografie, které vidíte stvořil skvělý fotograf a tím je LUKÁŠ NAVARA! Olomoučák s velkou kreativitou a hlavně citem pro krásno.

Podívejte se na párové fotografie, ve kterých nemohou chybět SLUNEČNÍ BRÝLE, které jsou prostě

,, MUST HAVE " každé letní svatby. Žena pod závojem..., vystihuje TOSKÁNSKÉ LÉTO!!!

Doufáme, že se Vám tato inspirace líbila tak jako nám.


A zase u dalšího článku.


Váš svatební Magazin Moliere


Na této inspirace se podíleli:

Fotograf: Lukáš Navara

Místo: Humno 11

Svatební šaty: Svatebni salon Veronica

Náušnice: Peacockeye

Prsteny: Samek Diamonds

Dekorace: Avava

Květiny: Pod kapradim

Tiskoviny: Ioznamení

Prosecco: Prosecco Mio


Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page