top of page

Svatební trendy roku 2023

Je to tady: další trendy pro tuto sezónu. Je jich hodně, ale jsou různorodé a jiné. Inspirujte se tím, co už někdo před vámi udělal. Když to spojíte dohromady, máte svůj vlastní styl. Letos to nebude žádná nuda – v hlavní roli barva roku 2023, peří, perly a věž z prosecca. Jdeme na to!


P. S. Nezapomeňte si tento článek uložit do oblíbených.


RETRO SVATEBNÍ DORTY

Volány, zdobení, ozdoby, krucánky, hodně posypu a na první pohled kýčovitě vypadající dorty. Je to tak. Možná vás to překvapí, ale tohle může být ústředním prvkem celé svatby. Sladkost, která potěší vás i vaše hosty.


PEŘÍ

Župánky, ozdoby do vlasů či náušnice, peříčkové šaty, boty, kabelka. Tento trend je stejně neutrální jako pampová tráva – hodí se skoro ke všemu. Zkuste peříčka obarvit na černo či na růžovo nebo je nechat v přírodní barvě. Peří dodá šmrnc!PERLY

Ve vlasech, šatech, součástí šperků, sladkého a nebo jen perlový náhrdelník po babičce. Perly vždy značily luxus, povýší váš svatební outfit o level výš a hlavně, tohle nikdy nevýjde z módy!ZÁVĚSY

Dalším prvkem, který povýší vaši výzdobu, jsou závěsy. Třásňové, štrasové, látkové, květinové. Kombinujte různé materiály a doplňte je o světla – a máte parádní fotostěnu, slavobránu či místo pro odpočinek. Kreativitě se meze nekladou!


PERSONALIZOVANÝ ZÁVOJ

Nevěsta Justina Biebera všechny ohromila svým personalizovaným závojem s větou „Dokud nás smrt nerozdělí“. Závoj je stejně intimní prvek jako podvazek. Pokud vám nevadí do něj investovat a poté si ho nechat, vyšijte si na něj něco, co VÁS DVA CHARAKTERIZUJE!


UDRŽITELNOST

Bylo tomu tak i minulý rok a letos to jen pokračuje! Recyklujte květiny, dekorace a další prvky. Nejenže díky tomu nebude vás rozpočet praskat ve švech, ale také pomůžete svému okolí a přírodě.OBLEK

Tento rok se víc dává důraz také na ženicha, a proto se nebojte kombinovat – blazer, jiné kalhoty a vesta či smoking, ať už ten klasický, nebo barevný! Fantazii se meze nekladou.SVATEBNÍ ŠATY

Bílé jsou klasika a my ji milujeme! Nicméně pokud dáváte přednost jiným barvám či nejste typ na šaty, tento rok se otevírá všemu! Může to být 3D krajka na šatech, overaly, dámské obleky, metalické šaty, krátké svatební ve stylu 80. let, korzety, volány, třpytky a další. Ukažte pomocí šatů svoji osobnost!


VIVA MAGENTA

Jestli jste to nevěděli, tak barvou pro tento rok je právě VIVA MAGENTA neboli vínovočervená barva, která skvěle ladí jak s neutrálními tóny, tak s těmi výraznými, jako je žlutá či červená. Zařaďte ji do své barevné palety!


RŮZNOBAREVNÉ ŠATY PRO DRUŽIČKY

Dřív se kladl důraz na to, aby družičky měly všechny stejné šaty v jednom odstínu. Tento rok se pravidla pro dress code družiček trochu povolila. Různé šaty, v různých odstínech svatby! V takovém střihu, který lahodí dané postavě!

PROSECCOVÁ VĚŽ

Mimo krájení dortu před hosty může být dalším dílkem svatebního harmonogramu i společné nalévání prosecca do věže ze skleniček.


BARVY A BARVY

Pokud nejste ten typ, co má rád neutrální tóny, tento rok je pro vás ten pravý! Začleňte do svého svatebního konceptu barvy. Nemusí to být jen jedna určitá. Pokud na to máte dobré oko nebo šikovnou dekoratérku, můžete vytvořit „crazy“ kombinace, díky kterým bude vaše svatba nezapomenutelná.


SVATEBNÍ WEB

V cizině se tento pojem často skloňuje, tady to tak zatím ještě není. Nicméně svatební web je skvělý a užitečný nástroj, jak mít všechny informace pohromadě a přitom se vyhnout zbytečnému stresu. Nebudete totiž muset kamarády, známé a rodinu jednotlivě informovat o všech detailech. Na jednom místě můžete mít pohromadě datum, místo, harmonogram, menu a dress code. Díky tomu se svatebčané dozví vše, co potřebují a co je čeká.


Trendů pro tento rok je opravdu mnoho. Každá z vás přijde na chuť něčemu jinému nebo třeba i vůbec ničemu. Berte to jako inspiraci, od které se můžete odrazit a udělat si svatbu tak, jak chcete vy!


Tak u dalšího článku!


Váš Svatební magazin Moliere


コメント


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page