top of page
  • Svatební Magazin

Svatební salon Veronica - CHIC, VELKÝ VÝBĚR a 3v1

Krásná Žena, která vystudovala návrhářství, provozuje svatební salon, má malou holčičku, poskytuje výzdoby na svatby a má ten správný cit pro krásno! Rádi bychom vám tímto článkem představili majitelku SVATEBNÍHO SALONU VERONICA - Veroniku Šťastnou. Asi jste pochopili správně, že je to žena na správném místě.


Kdo tento salon ještě nezná, jako by nebyl... salon, kde vejdete dveřmi, tak se rázem ocitáte v ráji pro nevěsty! ( škoda, že jsem už vdaná, protože u Verunky, bych si rozhodně vybrala :D :) ) V tomto článku vám Verunku vyzpovídáme, a hlavně uvidíte ty nádherné šaty, které má! A to je jen zlomek!

Fotograf: Veronika Anýžová, Místo: Pod zeleným dubem, MuaH: Nikol Mrnuštíková, Šperky: Lejla hand made jewels


1. Jak dlouho máš salon a proč zrovna svatební šaty? Jak to začalo?

Salon provozuji již šestým rokem a byl to můj cíl od střední školy, kde jsem návrhářství studovala. Začala jsem pracovat při vysoké škole a spořila jsem si dlouhou dobu, abych zvládla salon otevřít a udržet na vysoké úrovni. Hledala jsem spíše designové návrháře, abych mohla nabídnout něco jiného, nového a originálního. Začátek nebyl jednoduchý, protože na ,, přiklepnutí,, určitých značek jsem čekala několik let. Jako salon jsem musela splňovat určité kritéria, které návrháři požadovali. Vše se podařilo a tyhle značky jsou naši nejlepší partneři a máme hezké vztahy.

Rok po otevření salonu jsem potkala na svatebním veletrhu svoji bývalou spolužačku, která vystudovala stejný obor jako já a v té době pracovala v jiném svatebním salonu. Nakonec přešla pracovat do mého salonu a tvoříme dobrý tým až do této doby.

Je to jedna z nejdůležitějších věcí pro salon. Dobří spolupracovníci a pevné vztahy na pracovišti.

Fotograf: Veronika Anýžová, Místo: Pod zeleným dubem, MuaH: Nikol Mrnuštíková, Šperky: Lejla hand made jewels


2. Jaké typy šatů v salonu máte?

Díky rozmanitosti značek a vlastní autorské kolekci, jsme schopné nabídnout všechny styly, velikosti a typy šatů. Nabízíme velikosti od 32 po 58 a to jak ve svatebních, tak i ve společenských šatech.

Fotograf: Lukáš Navara, Místo: Orea Congress Hotel Brno, MuaH: Nikol Mrnuštíková, Náušnice: Nauši hand made, Květina: Salon Veronika Dekor


3. Na stránkách máte uvedeno, různé návrháře, jaké jsou to styly?

Spolupracujeme s Americkou značkou, kde návrhář je původem Asiat, jeho modely jsou více odvázané, sexy a vybírá si pro svoji tvorbu více orientální krajky. Je to naprosto originální tvorba a je nenapodobitelná. Dále máme ze Španělska krásné, ale spíše klasičtější střihy a typy šatů. Důležitá je pro mne kvalita střihů a materiálů, které tyhle firmy nabízejí. Boho kolekce mám z maličkých dílen, ještě ne úplně známých návrhářek, ale jsou velmi kvalitně zpracované a splňují vysoký standart, který v salonu nabízíme.

Fotograf: Veronika Anýžová, Květina: Salon Veronica dekor


4. Jaké služby ještě poskytujete v salonu?

Jako další služby nabízíme Design svatebních šatů na míru, výzdoby na klíč a svatební floristiku.

Fotograf: Lukáš Navara, Místo: Hotel Alexandria Luhačovice, Květina: Svatebni atelier svatebnění, Náušnice: Nauši hand made


5. Několikrát jsem spolu fotili i vaši autorskou tvorbu, co jste schopné vše

vytvořit?

My jsme schopné zrealizovat úplně všechno. Díky tomu, že máme opravdu dobrou průpravu z umělecké školy, kde jsme tvořily daleko větší šílenosti :-), jsou svatební šaty velmi čistá práce.

Fotograf: Veronika Anýžová, MuaH: Nikol Mrnuštíková, Šperky: By ivs Design


6. Jakou nejvíce Crazy nevěstu jsi měla?

Zatím jsem neměla nevěstu, které bych mohla vytvořit ,,Crazy,, svatební šaty. Ale šila jsem svatební šaty, které pro mne byly originální a pro jiné velmi odvážné. Šaty se skládaly z tělového body a ,,Tetovací krajky,, která vypadá, že prorůstá z těla. Vím, že u obřadu si svatebčané šuškali, jestli má nevěsta vůbec spodní prádlo. Pro mne byly dokonalé, zakryly, co mělo být skryto a bylo vidět, co bylo na nevěstě krásné.7. Máš nějaký sen ohledně návrhářství?

Tvořím vlastní kolekci, ale vše se odvíjí i od současné situace ve světě a momentální nedostupnosti určitých materiálů a krajek. Tento rok už pracujeme na kolekci 2023 a nevěsty se mají na co těšit.

Fotograf: Lucy Lee art, Místo: Penzion Hardy, Květina: Salon Veronica Dekor, Náušnice: Nauši hand made


8. Jak dlouho dopředu se musí nevěsty k vám objednávat, když mají termín

svatby?

Nejlepší je objednávat se cca půl roku před datumem svatby.

Fotograf: Kati Malinká, Místo: Courtyard by mariott. Brno, Květina: Kytky z trhu, Náušnice: NAuši hand made, Muah: Nikol Mrnuštíková


9. A mohou Tě potkat v salonu osobně?

Osobně se v salonu pohybuju sporadicky nebo na základě schůzek, které si předem domluvím. Zatím jsem na mateřské, ale od roku 2023 budu opět na salonu.

Fotograf: Veronika Anýžová, Místo: Vila na Landeku, MuaH: Nikol Mrnuštíková, Prsteny: Aumanti Design, Náušnice: Zuzana Barčáková


10.Budou nějaká překvapení na sezonu 2023?

Plánujeme větší zútulnění provozovny ve Zlíně , aby se u nás nevěsty cítily krásně. Budeme rozšiřovat nabídku bot, šperků a společenských šatů.

Fotograf: Kati Malinká, MuaH: Nikol Mrnuštíková, Výzdoba: Salon Veronika Dekor, Prsteny: Samek Diamonds


Tak jste to četli.. zkrátka tady ta žena nezahálí a maká o sto šest, abyste Vy všechny byli spokojené. Svatební salon Veronica patří mezi naše stoprocentně ověřené dodavatele, tudíž nemusíte mít strach využít jejich služeb ať už jsou to šaty, či floristika a dekorace.


My jsme moc vděční, že můžeme mít takového dodavatele v naší komunitě, nevěsty určitě neváhejte přijet za Verunkou do Zlína, oplatí se to a rozhodně na první dobrou vyberete, jelikož jak se zmiňuji na začátku, je to doslova ráj se šaty. Výběr obrovský, to vidíte výše :).


Za nás je to vše a tyto dvě sympaťandy všemi 10 doporučujeme!


Tak zase u dalšího článku!


Váš svatebni Magazin MoliereSouvisející příspěvky

Zobrazit vše

SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page