top of page
  • Svatební Magazin

Svatební festival 2023 Ostrava

Svatební festival, dlouholetá akce, která provádí nevěsty na jejich cestě a to tím, že nalézají svůj tým pro den D. Proto je naší radostí vám představit svatební festival zblízka a povědět vám o tom víc. Nejlepší varianta byla přímo vyzpovídat organizátorky Virginii a Ivu. Jdeme na to!


1. Jaký je hlavní cíl festivalu?


Naším cílem je potkat se, vidět se a seznámit se. Propojit budoucí nevěsty s těmi nejlepšími svatebními profesionály, aby si mohli připravit svou vysněnou svatbu. V dnešní uspěchané online době, je fajn si zajít s kamarádkou, maminkou nebo babičkou na krásnou akci, dát si kávu nebo prosecco, podívat se na přehlídky, vyzkoušet si prstýnky a ochutnat nějaké dobroty. Chceme vytvořit pohodové a příjemné prostředí, kde plánování a zařizování svatby jde tak nějak samo a nejste odkázání jen na vyhledávání na internetu. Chceme ukázat, že i s omezeným rozpočtem lze mít krásnou svatbu, když máte ty správné kontakty a víte jak na to.

2. Kdy a kde bude festival probíhat?


Ostrava svatební festival se koná letos prvním rokem v multifunkční aule Gong v Dolní oblasti Vítkovic. Jedná se o dvoudenní akci, začíná v pátek 20. ledna 2023 od 14 hod do 19 hod a pokračuje v sobotu 21. ledna 2023 od 10 hod do 17 hod.

Místo je pohodlně dosažitelné městskou dopravou a hned vedle je obrovské parkoviště – zdarma.
3.Proč by tam nevěsty měli přijít?

Co vše tam naleznou?


Inspiraci pro svatební den, všechny dodavatele na jednom místě, ochutnávky sladkého, módní přehlídky svatebních šatů i pánských obleků, veletržní slevy a akce od vystavovatelů.


Představíme nejen regionální vystavovatele, ale přijedou opravdu z celé Moravy, Čech i Polska, takže budoucí nevěsty mají možnost prohlédnout si zboží a služby, za kterými nemusí cestovat stovky kilometrů, pěkně pohodlně a přehledně na jednom místě. Návštěvníci tak ušetří spoustu času a starostí.


4. Je součástí festivalu i nějaká hra/ tombola? Pokud ano, co nevěsty mohou vyhrát?


Svatební tombola je velkým tahákem, s trochou štěstí je možno ušetřit desítky tisíc ve svatebním rozpočtu.


V Ostravě je hlavním partnerem tomboly zlatnictví Helios, které daruje prstýnky s diamanty v hodnotě 33.700Kč, dále svatební šaty ze salonu Caxa Olomouc a pánské obleky Feratt daruje svatební oblek pro ženicha dle vlastního výběru.


Cukrárna Elisabeth věnuje dárkový poukaz na svatební dort, pan Valíček z Food atelieru 2x poukaz na školu vaření v hodnotě 7800Kč, salon Tiffany poukaz za 5000Kč na svatební či společenské šaty. Penziony Jurášek a hotel Troyer věnují poukazy na romantický víkend pro 2 osoby, firma Santini poukaz na 3000Kč na nákup kosmetiky na e-shopu a Prosecco a ty dárkové balení prosecca. Cen bude opravdu hodně, losujeme každý den v pátek v 18.30 hod a v sobotu v 16.30 hod. Lístky do tomboly budou u hostesek za 50 Kč kus, jejich počet je omezený.


5. Kde si mohou koupit lístky? A jaké jsou druhy lístku?Základní vstupné zahrnuje veškerý doprovodný program

Do 19. 12. 2022 je snížená cena – early bird 180Kč osoba

Od 20. 12. 2022 do 18. 1. je cena vstupenky 200 Kč osoba

Pak je možno si koupit vstupenky už jen na místě za 250Kč osoba

Odkaz zde https://goout.net/cs/svatebni-festival-2023/szanmpu/


Pouze v předprodeji jsou i VIP lístky za 450Kč osoba, které zahrnují welcome drink – prosecco, poukaz na kávu, přednostní vstup, vyhrazené místo na sezení u přehlídkového mola, šatnu zdarma.


Děti do 10 let vstupné zdarma, bude tam i dětský koutek s tvořením a hlídáním, přebalovací a kojící koutek pro maminky těch nejmenších. Hosté budou mít možnost se občerstvit – 2x prosecco bar a 2x stanice s kávou, cateringy nabízejí kanapky a cukráři minidezerty.


6. Jaký program je čeká?

Hlavním bodem programu jsou módní přehlídky svatebních šatů a pánských obleků, VIP návrhářské přehlídky společenských šatů od Luďka Hanáka a vůbec poprvé se v Ostravě představí ateliér Poner.


Připravujeme i přehlídku svatebního prádla od Astratex. Na podiu budou i zajímavé prezentace např. od Wedding DJs – Jak vybrat hudbu na obřad, Jak rozjet tu největší svatební party, setkání s oblíbenou fitness influencerkou Niky Nellow, která je sama zasnoubená a chystá svou svatbu, má připravené skvělé tipy Jak se dostat do formy před svatbou, Prosecco a ty má připravenou prezentaci Jak zvolit správné nápoje na svatbu, rozhovor se svatebním fotografem Jak se připravit na svatební focení a další beauty inluencerka Michaela Leitnerová alias Babika má připravné tipy ohledně péče o pleť a kosmetiky.7. Na koho se mohou těšit?


Jak jsem již zmínila jsou to influencerky Michaela Leitnerová za beauty, Niky Nellow za fitness a pak na mole známé tváře jako Natálie Kočendová z Love island, modelky Karolína Kopincová, Nikol Uhlířová, Alena Prešnajderová a další.


Festival moderuje Ivana Fancy Kulhánková, břitkým humorem vyzbrojená moderátorka z televizní stanice Óčko.


Na mole se kromě profesionálních pánských modelů představí v rámci přehlídky společnosti Feratt i některé známé tváře z FC Baník – zatím v jednání, budou to cca 3-4 místní fotbalisté.


Nevěsty, už se těšíte? Jak jste četli, potkáte tam opravdu mnoho dodavatelů a známých tváří včetně nás ať už našich obleků či magazinu, a proto o to větší naše radost je, že se na této akce můžeme také spolupodílet za produkci.


Přejeme vám, ať se festival co nejvíc líbí a určitě tyto dvě krásné ženy na něm potkáte a můžete se jich zeptat na pár věcí.

Tak zase příště!


Na tomto konceptu se podíleli:

Fotograf: Jan Dikovský

Místo: Atelier One take

Tvář Festivalu 2023: Karolína Kopincová, Miss Czech REPUBLIC

Svatební šaty: Svatebni salon Caxa Olomouc

MuaH: Šárka Konečná

Ozdoba do vlasů: Maddam Šperky

Náušnice: Nauši hand made

Šperky a prsteny: Helios Zlatnictví

Květina: Květiny Aja

Související příspěvky

Zobrazit vše

SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page