top of page

Rozmarné léto - Svatba v Chateau Lechovice

Vůně léta, sluníčko, které nám líbá tvář.. a všude jen zeleň, které sem tam svlažuje jemný letní deštík..

Tohle období je perfektní pro svatbu v Chateu...


A co Chateu vůbec je?

,, Termín chateau (franc. zámek) ve smyslu vinařství představuje značku vína nebo název vinařského podniku ve Francii, Lucembursku a Itálii (castello). "


Chateu nenajdete jen v Itálii či Francii, ale nádherné Chateau jsou i v našich končinách.. dnes vám ukážeme to, které najdete ve Znojmě, kraji vinařů... tak jdeme na to!


Od rozmarného léta se očekává, že bude nabité dávkou extavagance a hravosti, proto i vaší svatbě se meze nekladou představivosti. Proto zkuste vsadit na barevnost ve vaší květinové výzdobě, pohrajte si s barevnou paletou vaše mooodboardu na svatbu. Nebojte se jít do tónu jako tmavě růžová, meruňková. fialová či baby pink. O oživení vašeho svatebního outfitu se může postarat šik čelenka z květin ( letos letí i umělé květiny). Pro svého Muže můžete vybrat oblek v odstínech skočicové či ve vínových tónech...


Možná si říkáte, že je to trochu ,, až moc ", ale sklouzněte očima trochu níž a zkuste se podívat jak taková krása může vypadat...CO TO CHATEAU?

Pokud jste milovníky vína, chateu je ta správna volba, nejen, že jej budete mít dostatek, ale hlavně se dostanete ke kvalitním ročníkům, jejž budou skvělým doplňkem vaší svatby....


Chateau je většinou velký pomezek se nádhernými zákoutími, které mohou posloužit k různým koutkům vaší svatby, ať už je to obřadní místo, chill out koutek, hlavní sál, kde bude probíhat stolování i s párty.


Tohle Chateau nalezete poblíž Znojma, je to kouzelné místo, které na první pohled vás učaruje a budete chtít zde strávit společný čas. Součástí je i skvělé místo a to původní skleník, který může posloužit jako skvělá lokace pro vaše fotky...

Vzhledem k tomu jak píšeme výše překlad Chateau je zámek - každý je jiný a tento nevyjímaje. Sem můžete zasadt různé styly svateb - elegantní, boho, něco mezi či úplně crazy. Proto se nebojte to vše konzultovat se svou svatební dekoratérkou nebo pokud si svatbu dekorujete sami, držte se jasného moodboardu a nechte se inspirovat, jako tímto článkem.Těšíme se na Vás u dalšího čtení.

Svatební magazin MoliereNa tomto konceptu se podíleli:

Svatební šaty: V bílém

Náušnice: Monaty.sk

Prsteny: Snoubení

Alkohol: Vintonic

Květinová čelenka do vlasů: Floralis květinové čelenky


Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page