top of page

Rodinný podnik, který vyrábí vše s láskou, skvosty od SAMEK DIAMONDS

Už se Vám někdy stalo, že jste chodili kolem výlohy s nádhernými prsteny a říkali si: ,, Ty jsou nádherné, ale nic pro mě" . Možná to bylo tím, že daný obchod vypadal moc ,,nóbl" či prostě jste se na to necítili a nebo obsluha byla nepříjemná... Co tím vším chci říct? Tohle se Vám u SAMEK DIAMONDS - NESTANE!


Tímto článkem bych Vám chtěla představit velmi sympatický pár - Anetku a Dušana, kteří se věnují nejenom výrobě snubních prstenů, ale i šperků celkově. A já mám obrovskou radost, že jsem s nimi udělala rozhovor, díky kterému je poznáte a navíc si zamilujete jejich nádhernou tvorbu!1. Kdo je Samek Diamonds?

Jsme malá rodinná firma, která se zabývá výrobou zlatých šperků. Nejvíce se zaměřujeme na výrobu zásnubních a snubních prstenů. Ale děláme i další šperky jako jsou náušnice, náramky, prstýnky k běžnému nošení, medailonky a v neposlední řadě šperky na zakázku dle představ klienta.

Fotograf: Veronika Anýžová, Celou inspiraci naleznete zde: RETRO KOMNATA


2. Jak dlouho fungujete?

Když se budeme bavit převážně o snubních prstenech, tak to je cca 7 let, ale výrobě šperků na zakázku se Dušan věnuje již 15 let.

Fotograf: Miluji focení, Místo: Dům u parku, Celou inspiraci naleznete zde: JARNÍ VÁNEK


3. Jak celý nápad vznikl?

Vše se vyvíjelo postupně. Dušan se šperky pracoval v podstatě od začátku. Ale styl prodeje a prezentaci jsme zvolili trochu jinou od ostatních.

Každý klient, každá nevěsta a ženich jsou pro nás speciální, děláme pro ně úplně vše co je v našich silách, jezdíme za nimi na osobní schůzky, zajímáme se a chceme pochopit, jaký šperk je pro ně ideální. Na dotazy či objednávky odepisujeme ve dne v noci. Prostě se snažíme, aby nikomu nic nechybělo.

A myslím, že to funguje skvěle. A díky tomu máme velkou část našich zákazníků na doporučení.


Fotograf: Kati Malinká, Místo: Zámek Boskovice, celou inspiraci naleznete zde: BÍLÁ VZPOMÍNKA


4. Kdo zatím vším stojí?

Jsme pár (Aneta a Dušan), který má rád kreativní práci, rádi poznáváme nové lidi, klienty a rádi posloucháme jejich příběhy. Každý máme samozřejmě svoji funkci. Já se starám o komunikaci s klienty, sociální sítě, návrhy nových modelů a Dušan má na starosti soukromé klienty, šperky na zakázku a brilianty. Oba pak společně jezdíme na osobní schůzky. Prstýnky prostě prolínají celý náš den, a i když spolu pracujeme 24/7, tak nás to neustále baví.

Fotograf: Veronika Anýžová, Místo: Zámecká Oranžerie, celou inspiraci naleznete zde: ELEGANTNÍ ZIMA


5. Kde Vás nevěsty najdou?

Nevěsty nás mohou najít na Instagramu, Facebooku a na našich webových stránkách. Na sociálních sítích jsme v podstatě neustále k dispozici, takže pokud mají jakýkoliv dotaz, potřebují poslat více fotografií, natočit videa, jak šperky vypadají, stačí dát vědět a vše splníme.

Fotograf: Kati Malinká, celou inspraci naleznete zde: LÁSKA NEBESKÁ


6. Jste ochotní za nevěstami přijet, či máte svůj showroom?


Přijet za nevěstami, to je naše specializace.

Já myslím, že tím si nás klienti hodně oblíbili a získáváme za to krásné zpětné vazby. Každý týden jezdíme na osobní schůzky, kde klienti mohou vyzkoušet všechny naše modely. Mohou zkoušet tak dlouho, jak bude potřeba, ale většinou se vejdeme do hodiny. Předem si domluvíme místo, čas a pak už se jen těšíme na setkání. Nejčastěji jezdíme na tato místa: Pardubice, Hradec Králové, Praha, Jihlava, Brno, Olomouc, Prostějov nebo dle domluvy.


Co se týče showroomu, ten plánujeme na příští rok v Pardubicích. Zatím jsme ve fázi hledání ideálního místa pro nás .Představu už máme a jak to bude vypadat , fungovat, už je jasné a myslím, že se máte na co těšit.7. Jak dlouho dopředu je potřeba si u Vás prsteny objednat?

Výroba aktuálně trvá cca 4 týdny. I když občas s termíny dodání umíme kouzlit, tak vždy doporučujeme, čím dříve, tím lépe.


8. Který set prstenů je nejoblíbenější?

Je to pár Dusi a Elli. Pánský je klasický hladký zaoblený prsten a dámský jemný s brilianty či zirkony. Jsou elegantní, jemné a vkusné. Patří i mezi naše oblíbené.
9. Kupují se u vás vice snubní či zásnubní prsteny?

Více objednávek máme určitě na snubní prsteny. Zásnubní prsteny děláme také moc rádi, ale většinou se k nám dostávají již zasnoubené páry. Ale věříme, že díky showroomu se k nám pánové dostanou snáze. Ideální je totiž vybírat zásnubní prsten tak, aby pak krásně ladil se snubním. S tím každému klientovi moc rádi poradíme.


10. Největší divočina v podobě prstenů?

Upřímně říkám, u nás divočinu ve špercích nenajdete. Snažíme se aby naše šperky byly jednoduché, jemné, elegantní a aby se za pár měsíců neokoukaly.


11. S jakými kameny pracujete?

Pracujeme se zirkony a s brilianty. Když se nevěsty rozmýšlí, vždy doporučujeme brilianty. Je to šperk na celý život a bude stále krásný. Nepoškrábe se a bude stále zářit, to se bohužel o zirkonu nedá říct.


12. Je něco, co byste nevěstám doporučili?

Nevěstám doporučujeme na snubních prstenech nešetřit, je to šperk na celý život a proto bych si vybrala prsteny ze zlata nebo platiny, ty se dají časem krásně obnovit a vyčistit. Pokud bych vybírala kameny, tak určitě brilianty. A jelikož se na tyto šperky budete dívat celý život, musí se Vám v první řadě líbit a být to tzv. ten pravý.


13. Nejoblíbenější citát?

Máš-li lásku, máš všechno. …Co na to říkáte? Sympatičtí, že ano? Pro nás je to veliká čest, že můžeme spolupracovat se šperkaři, jako jsou právě Samek Dimonds. Vzpomínám si, když jsme spolu poprvé komunikovali, tak to byla chvíle, kdy se mi pak stal jak se říká ,, ťukanec " na autě :D nicméně, nejsou to jen dodavatelé, ale stali se z nás i kamarádi a to je na této práci to nejlepší, potkáváte lidi, kteří už nejsou jen známí.

A takto na Vás budou působit, když se s nimi setkáte osobně, prostě ,, úžasňáci", jak já říkám!


SAMEK DIAMONDS naprosto doporučujeme

Prsteny od nich budete milovat, protože do nich dávají srdce a přesně takto pak vypadají.. zkrátka to cítíte, že jsou dělané s láskou!!!

Takže za komunikaci je tu Anetka!


Na schůzkách budete potkávat tyto dva nebo tři :)SAMEK DIAMONDS naprosto doporučujeme, jelikož jsme si je sami ověřili prostřednictvím našich inspirací!


Tak se na Vás těšíme zase u dalšího článku


Váš svatební magazin Moliere

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page