top of page

Růžové svatební šaty - nový trend

Možná jste to už slyšeli, ale na módních molech se objevuje jeden trend za druhým a tím je i RŮŽOVÁ. Tato barva prostupuje nejen do dekoru, klasické módy, ale ta svatební není vyjímka.


Zatímco v minulých letech to byly spíše šaty ala mořská panna, boho a hodně krajky, tyto trendy se upozaďují a nastupuje elegance, čisté linie a splývavost. A letos jsou to svatební šaty v růžových odstínech.


Bílá je klasika, která nikdy nerezaví, nicméně je tady už příliš dlouho, od 19.století, kdy jejich inovátorkou byla právě královna Viktorie, která místo modrých oblékla právě ty, jenž značily čistotu a nevinnost a to bude platit vždy. Tím, že udělala toto gesto, nejen že způsobila módní revoluci, ale chtěla jimi symbolizovat svůj vznešený původ.


Dnešní doba nicméně má na výběr několik set možností a šaty nemají jen čistě bílou barvu, proto když přišel tento trend, naše srdce zaplesalo, jelikož se tím otevírá možnost těm z Vás, které chcete být jiné, novátorské a zkrátka se v bílé necítíte ve své kůži.
A vzhledem k tomu, že mola určuji to, co se bude nosit, Valentino to řekl jasně - ,, Barbie trend " je tu.

Jsme tady s inspiraci, jak šaty mohou vypadat a jaká nádhera to je. A pokud jste trošku víc do extravagance, doplňte je rudou rtěnkou v různých odstínech, dle svého barevného typu.

Doufáme, že se Vám to bude líbit!Na této inspiraci se podíleli:

Fotograf: Nicolle Leibt

Prsteny: Fancy Diamonds

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page