top of page

Nadýchaná krása

První asociace, které nám se spojením „nadýchaná krása“ přišly na mysl, jsou pěna – ať už ve vaně, nebo v hrníčku – a vůně čerstvě ustlané postele. Tohle sice není lifestylový magazín, ale nadýchanost proniká i do světa svateb. Co takhle mít nadýchané šaty? A k tomu fresh účes a dokonalé šperky třpytící se široko daleko?


To všechno je pro nás spojené s kouzelnými slovy „nadýchanost“ a „krása“.


A je to teprve začátek. Čeká vás toho ještě mnohem víc.


Právě čtete první článek k sérii produktových fotografií s tematikou ,,Nadýchaná krása“. Nejde ale jenom o samotné fotky. Je v nich skrytý příběh. Příběh o nádherných šatech, eleganci, čistotě a nevinnosti, okořeněný špetkou fashion póz a nádhernými produkty, které si budete moct prohlédnout pěkně zblízka.
Můžete se těšit na svatební šaty od dvou skvělých salonů. Bude to série tří nádherných šatů od SVATEBNÍHO SALONU VERONICA a fotky tři krasavic od italských návrhářů - SALON MYSTIQUE.


MYSTIQUE


SVATEBNI SALON VERONICA


Nemohou chybět šperky od DANFIL DIAMONDS. Ty ve svých názvech nesou řecký výraz AGAPE, které znamená ,,láska“.


Čeká vás taky inspirace od šikovného IOZNÁMENÍ. Série oznámení, jmenovek, meníček a dalších tiskovin v odstínech růžové a bílé s tou pravou nadýchaností. Překvapilo vás, že by i svatební oznámení mohlo být „nadýchané“? Když sjedete očima níž, uvidíte, jak jsme to mysleli.
Nesmí samozřejmě chybět styling nevěst. O skvělý make-up se postarala VERONIKA SVRČKOVÁ spolu s velmi šikovnou hairstylistkou MICHAELOU PETŘEKOVOU!


Celé se to odehrávalo v krásných prostorách LA CASA NUZÍŘOV v mém milovaném Jihomoravském kraji.


A nesmím opomenout skvělou fotografku STANISLAVU TYLMANOVOU, která stála za fotoaparátem a nádherné snímky vznikly díky ní!!!!


V téhle sérii najdete odstíny pudrové růžové, béžové a bílé, třpyt, kameny a nádheru... A to nemluvíme jenom o samotných produktech, ale i o těch, které je mají na sobě. Nikdy nezapomeňte, že ty správné věci rozzáří každou ženu – a o nevěstách to platí dvojnásob.


Můžete se těšit na skvělé články o jednotlivých dodavatelích, kteří do svých inspirativních produktů dali velký kus sebe!


Váš svatebni magazin Moliere

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page