top of page

Mon Soleil NO. 2 Viva Magenta - nebojte se svého týmu!

První soutěž, která v našem magazinu proběhla, bylo předsvatební párové focení ve stylu Mon Soleil, inspirující se touto písní a Paříží. Předsvatební focení slouží k tomu, aby se snoubenci lépe poznali se svojí fotografkou. My jsme to lehce povýšili na jiný level, a to ve smyslu „svatby na nečisto“, díky které si mohl pár vyzkoušet svatební pózy a rozehřát se na ten opravdický den D.


Proto se můžete těšit na roztomilá zákoutí centra Brna, kávičku a ikonický Zelný trh, kde samozřejmě nemohli chybět holubi.

Pojďte se kochat a inspirovat fotkami a začíst se do mého stručného vyprávění o naší první soutěži.


Soutěž vyhrál moc milý pár – Lenka a David, kteří na focení přijeli až z Humpolce, což mě moc potěšilo a jsem ráda, že to kvůli vzdálenosti nevzdali.


Ten den nebylo zrovna ukázkové počasí, ale to se holt může stát i při vaší svatbě. Proto jsme na začátek zvolili focení v krásných prostorách Palace Hlinky, kde najdete nádhernou terasu a zahradu a také různobarevné salónky.


Náš pár byl lehce nervózní, ale o tohle vůbec nejde, všichni jsme si přijeli focení užít. Proto nemohlo chybět prosecco, díky kterému se atmosféra uvolňovala, ale které také střídal teplý čaj, protože někdy byla fakt zima... :D


Mělo jít o styl s nádechem Francie, a proto nemohly chybět výrazné rty a romantické šaty s průhlednými rukávy. Ženskost dodávaly velké vlny. Mon Soleil je charakteristické také prostředím – takže jsme zvolili nádherná zákoutí Brna, dobré cappuccino a pěnu na rtech, která je dalším tipem pro zachycení párové fotografie. Prosecco nebylo jen na začátek pro uvolnění atmosféry, ale taky bylo další rekvizitou při pózách (nebojte se ho namířit na foťák :D), stejně jako pohyb. Ikonický přechod u Janáčkovy akademie k tomu vybízel.


Co říct závěrem?

My předsvatební focení jen doporučujeme, protože jako pár získáte další skvělé zážitky, které se vám vtisknou do paměti. Navíc právě díky tomuto typu focení se nemusíte ve svůj velký den stresovat, jak že to vlastně bude a co vůbec před tím foťákem budete dělat. A navíc my si tohle vážně užili, tolik legrace, smíchu a pohody... Bylo to moc příjemné a o to přece jde, ne? Užít si to, nasbírat trošku zkušeností a získat jistotu v kramflecích.


A navíc když vám ti dva dají na konci ještě lahvinku vína pro každého dodavatele se slovy, že si to maximálně užili, a vy u nich vidíte ty jiskry v očích... Tohle vás opravdu zahřeje u srdce a ujistí, že práce, kterou děláte, má smysl.


Proto plánujeme další úžasné koncepty pro VÁS, NĚVESTY! Tak nás sledujte a buďte v pozoru, protože se všechno dozvíte!


Těšíme se zase příště!

Váš Svatební Magazin Moliere


Na tomto konceptu se podíleli:

Svatební šaty: Svatebni salon Veronica

Prsteny: Samek Diamonds


Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page