top of page

Láska nebeská - letiště jako idální lokace na svatební focení

,,Houstone máme problém...."


Vítr ve vlasech, zvuk startujícího motoru a vzdušná čára na nebi... těmito slovy bychom rádi uvedli tuto inspiraci...


Jste milovníci letadel a na instagramu narážíte na fotky právě v této lokaci? My jsme tuto inspiraci fotili na letišti ve Vyškově u Brna. Nicméně určitě i ve vašich městech jsou letiště se kterými se dá domluvit na focení.. stačí když tam zavoláte či napíšete e-mail s prosbou o možnost focení. Pokud jim potom pošlete nějakou fotku ,určitě z toho budou mít radost.Nemusíte se jen fotit na křídle letadla, či aby stálo někde v pozadí... pokud vám to na letišti dovolí, můžete si letadlo dozdobit či fotit i v něm...Co takhle si dát skvělé prosecco a zároveň tak blejsknout pár fotek?A víte co je nejlepší? Že přesně tyhle ty nádherný fotky můžete mít v jakémkoliv ročním období, jelikož na letišti to je za správných ,, větrných " podmínek to pravé ořechové.Zvolili jsme si nádherné šaty, které svou výšivkou připomínají perly, navíc jsou ozvláštněné rukávy.. celý look doplňovaly náušnice s perlami, jako účes jsem zvolili drdol, který dotvářel elegatní a zároveň nedbalý styling.
Prsteny, dokonalý doplněk každé svatby naši lásku nebeskou potrhovali jednoduché kroužky, jejichž dominantou byli zásnubní s kameny!


Ženich měl na sobě modře zastřený oblek, jehož dominantou bylo kárované sako.A co celé focení ozvláštnilo?

Právě focení přímo v kokpitu.. a sluchátka pilota... my tuto inspiraci milujeme a pevně doufáme, že vy také...Všem přejeme krásné svatební focení a věříme, že si pro ty své najdete ty nejkrásnější lokace!!!!


Váš svatebni magazin Moliere
Na této inspiraci se podíleli:

Fotograf: Kati Malinká

Svatební šaty: Svatebni salon Veronica

Prstýnky: Samek Diamonds

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page