top of page

Kudrlinky lásky - babí léto

Léto skončilo a s ním i parné dny, mnohdy tropické noci. Přesto je léto pro mnoho z nás obdobím pro svatby, dovolené a hlavně čas, kdy slunce je zlaté a všichni mají výbornou náladu.

Po tomto období, ale přichází na řadu další nádherný výtvor přírody a tím je ,, BABÍ LÉTO ", neboli dle moudré wikipédie to je označení déletrvajícího suchého, slunečného, teplého a málo větrného počasí na začátku podzimu, na konci září nebo v říjnu. Možná, když to laicky shrneme, zkrátka to je prodloužená ruka léta.


Proč tohle období nevyužít pro svoji svatbu? V tomto článku naleznete inspiraci, která je celá políbená babím létem a krásně zlatým sluncem...


V tomto období můžete stále využít stodoly, ve kterých je většinou už zavedené topení, tudíž se nemusíte strachovat o to, že by Vám byla zima. My jsme zvolili nádherné místo a tím je HUMNO 11, které se nachází u Olomouce. Naprosto dokonalé místo, které je celé ze dřeva, navíc mají k dispozici mnoho druhů stolů a židlí, proto si každá z Vás přijde na své. A samozřejmě mají i skvělé prostory pro přípravu, které jsou v podkroví.


Součástí příprav doporučujeme, aby Vašim parťákem byl svatební župánek od FONELI. Tento je nádherně bílý, saténový s aplikací na ramenech...

Svatební make-up byl výrazný a přitom jemný. Výraznější stíny, linka a rty k nakousnutí, to je skvělá práce od MRNI.MAKEUP. Vše v barvách, jenž definují začínající podzim - odstíny hnědé a rezavé. Svatební účes - žádná klasika v podobě vln či drdůlku, ale nádherný vysoce posazený culík, s jemnými vlnami a ozdobený broží do vlasů od KAŠPINKA. Stejně ladily náušnice od této dodavatelky.

Svatební šaty se taktéž nesly v jednoduchém a přitom romanticko-jemném stylu. Jednoduchý střih, krémová barva, výrazně vyšité rukávy. Nádhera od skvělého salonu MAYA.
Oblek pro ženicha jako by jej obarvilo listí, které se v září pomalu začíná hlásit... skořice, rez.. prostě nádhera a to od MOLIERE STORE.

Oba dva ozdobily prsteny ve žlutém zlatě s kameny, které nádherně odrážely babí slunce.. tyto skvosty byly od ŠPERKY ŠTAUDER. Skvělé zlatnictví, které Vám doporučí nejlepší kousky.


Tiskoviny - oznámení, uvítací tabule, menu, jmenovky, kartičky s poděkováním a další .. tohle na svatbách je a nesmí chybět.. nádherné babí ala podzimní tiskoviny vytvořila moc šikovná ZUZA DESIGN. Nádherné barvy.. krémová, rezavo-oranžová, zelená a pečetě s motivy listí a podzimních květin.. tohle vše umí.. doporučujeme!
Na babím létě a začínajícím podzimu je nádherné to, že najednou se Vám otevírá neuvěřitelný svět barevnosti. Pokud jste milovnice podzimu a neutrálních barev, či těch teplých odstínů, tohle období je pro Vás to pravé. Co takhle použít listí, které má tu nejlepší barevnou paletu? Nádhera a to vše vytvořila KLÁRA FLORA DESIGN. Dekorace, svatební tabule a slavobrána, vše ladilo jak já ráda říkám ,, tón v tónu", dřevo, hnědá, rezavá, zlaté odstíny, hodně skla a mědi... tohle je prostě babí léto a tu nádheru, kterou vidíte, dokáže vytvořit SALON VERONICA DEKOR.

Sladký bar při této nádherné Babí inspiraci nemohl chybět. Jednoduchý - bílý dort ozdobený květinami v nádherných oranžovo / rezavých tónech. Zbytek laskominek obsahující cupcake, mini dortíky, sladká srdíčka.. prostě nádhera a to vše od CAKEKARNA.
To by bylo vše o nezbytných věcech.


Ráda bych se také zastavila u toho, kdo tuhle nádheru fotil a byla to VERONIKA ANÝŽOVÁ, podívejte se na tu nádheru!!! Párovky jsou dechberoucí a ukazují tu pravou atmosféru tohoto nádherného období...
A aby to nebylo jen o fotografiích, tu pravost zachytil MICHAL ŠTEFLOVIČ, skvělý kameraman!!! Koukněte na celé video a my jen doporučujeme.
Babí léto je takovým ,, end of summer " obdobím, je to čas krásně žlutého zlata, ještě možná páskových bot na podpatku, chladných rán a večerů, ale těch nejkrásnějších západů... pokud je tohle Vaše ,, favourite" jděte do toho a užíjte si svatbu, tak jak má být!


Tak se těšíme příště!


Váš svatebni magazin Moliere


Na této inspiraci se podíleli:

Svatební šaty: Svatebni salon Maya

Náušnice: Kašpinka

Dekorace: Salon Dekor Veronica Květiny: Salon Dekor Veronica Sladký bar: Cakekarna

Župánek a podvazek: Foneli

Tiskoviny: Zuza DesignSouvisející příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page