top of page

Královská hrdost - modrá je dobrá!

Královská hrdost. Název, který odráží sérii focení pro ZÁMEK KŘINEC. Urozenost, luxus, elegance – vše zahalené do odstínů MODRÉ! Český jazyk je nádherný v jeho květnatosti, tudíž spojení „modrá je dobrá“ je pro tuto inspiraci naprosto výstižné. Dočtete se o zajímavostech, které tento zámek má, a o našich PROČ, které jsme v tomto stylu svatby použili. Všechny fotografie vytvořil Atelier za humny. Na konci článku se navíc můžete těšit na nádherné video od React Media. Tak Královská hrdosti, UKAŽ SE!


P.S. Na konci článku je seznam úžasných dodavatelů. Jsou to profíci, a tak je všechny POVINNĚ SLEDUJTE!

Modrá je barvou klidu a souladu, symbolizuje něhu, věrnost, oddanost a tradici.

Zámek Křinec patří mezi objekty v Česku, které se pyšní unikátními sály. Najdete tu dva freskové sály, které jsou – hádáte správně – v modré barvě. Takže naše volba byla jasná! Vše doplnil starožitný nábytek, jehož vznik sahá až do dávné minulosti, a busty s těmi nejslavnějšími osobnostmi.


  • Díky tomu se vytvořilo dokonalé zátiší pro uspořádání svatební tabule, slavobrány a koutku pro sladký bar a nemohl ani chybět přípravný pokoj.


Svatební tabule vzhledem k tomu, že stůl nebyl úplně fotogenický, což se může stát i na vaší svatbě, zvolili jsme celosaténový ubrus, který skvěle skryl vše, co jsme potřebovali. Dotvořila ho výzdoba s použitím bílé, skla v odstínech modré a servisu z pravého českého porcelánu s cibulovým motivem. Třešničkou na dortu byla meníčka v neutrálních tónech s modrou mašlí.


  • Tip: Nefotogeničnost stolů není překážkou k tomu, abyste je měli na svatbě – vždy se dají jejich nedostatky skrýt nebo využít. P. S. Když vám život nadělí citróny, udělejte z nich limonádu.


Květiny celý koncept dokreslily. Modré růže jsme neměli, ale nahradily je bílé čajové růže obklopené menšími květinami a eukalyptem.


Freskový sál s dominantním bílým obloukem, který skvěle posloužil jako slavobrána, stačilo jej dozdobit čtyřmi zlatými konstrukcemi, do kterých se zapíchaly květiny – tohle je jasný trend příští sezóny!


  • Přetvářejte konkrétní místa tak, jak potřebujete. Například jako my – oblouk, který se tvářil jako falešné dveře!


Sladký bar - tohle je ta tečka, kterou mají všichni rádi. Celomodrý vlněný dort, měděné prvky, cupcakes, lízátka a další dobroty.


Abychom svatbě na zámku dodali moderní tón, použili jsme neonový nápis.Pokud vám to personál zámku dovolí, využijte pro své přípravy zámecký nábytek! Proč se necítit jako královna, když k tomu máte tohle! Svatební set pyžámka s župánkem či svatební košilka díky tomu dostanou jiný rozměr!


Tip: Než budete plánovat svatbu na zámku, ujistěte se, JAK to je s topením. Pokud máte svatbu v chladnějších měsících, doporučujeme si zavčas obstarat topení, přímotopy či vymyslet takovou variantu, abyste nezmrzli. Určitě vám skvěle poradí personál zámku.


Může se stát, že budete mít obavy z focení příprav – ať už na zámku, nebo kdekoliv jinde. Ale památka z příprav vašeho krásného dne stojí za to, ať už máte na sobě svatební pyžámko, župánek, krásnou košilku, či svatební prádlo. Na všech místech, kde se konají svatby, se najde soukromí, kde můžete s fotografem strávit 10–15 minut při focení. Další variantou je přizvat své družičky, se kterými budete mít skvělou památku!

  • Jestli vás před svatebním obřadem lehce svírá nervozita, odborníci doporučují postavit se s hlavou vztyčenou a několikrát za sebou si říci: „Já to dám!“


Tip: Využívejte naplno, co vám místo dává – tedy veškerý nábytek!


Make-up byl v tom nejlepším královském duchu, jemný konturing, odstíny do meruňkova. Nejvíce se zvýraznily oči.


Pokud máte nádherné modré oči jako naše Kristýnka, bude vám krásně sedět jemné kouřové líčení v hnědých tónech s přidáním kočičí linky. Celé vás to rozzáří.


Pro styling vlasů jsme nemohli zvolit žádné vlny ani upjatý vysoký drdol. Muselo to být něco „messy“, ale zároveň pořád elegantního, abychom zachovali styl celé svatby, který byl jemný, ale přesto výrazný. Na stylingu velmi záleží. A proto jsme se rozhodli pro nízko posazený culík z navlněných vlasů.


Vše už jen doladily šperky. Nemohla chybět výrazná ozdoba do vlasu připomínající korunu stromu, také krystalové náušnice a prsten posetý diamanty a safíry.


  • Mějte na svatbě svůj VAN prosecca! Nejenže potěší každého hosta, ale dají se k němu zužitkovat všechny květiny. Doplníte jej neonovým nápisem „na lásku“ a máte originální koutek!I když má tento zámek využití pro mnoho konceptů, vždy se dá využít jeden sál nebo zákoutí k tomu, aby to splnilo vaše očekávání, bylo to trendy a moderní. Proto se nebojte zámky hojně využívat!


„Královská hrdost“ byla pro mě připomenutím toho, že svatba na zámku má své pohádkové kouzlo, které se dá pomocí pár prvků pojmout velmi moderně a tak, abyste se ve svůj den D cítila skvěle!


Proto úplnou tečkou za touto královskou etudou je video, jež zachycuje celý den!

My se budeme těšit u dalšího článku.


Váš svatebni magazin Moliere


Na této inspiraci se podíleli:

Kamera: React Media

Svatební šaty: Salon Mystique

Náušnice: Odvarka Bijoux

Ozdoba do vlasů: Mari Accessories

Tisakoviny: Zuza design

Dekorace: Reddal

Sladký Bar: Dorty Míša

Župánek: Shine & Shine

Svatební spodní prádlo: Markéta Kubátová Fashion

Neonové nápisy: Bright and Shine
Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page