top of page

Jak snížit počet hostů

Svoji svatbu jste dlouho plánovali, ale nečekaným okolnostem jste museli seznam hostů výrazně seškrtat. Jak snížit počet svých „ vyvolených“ a nemít výčitky? Proto jsme pro Vás připravili článek, jak na to.Rodina

Rodiče, sourozenci nebo kmotři a prarodiče zkrátka, na Vaši svatbu patří. Strýcové, tety, bratranci, sestřenice a vzdálenější příbuzní určitě pochopí, proč jste je na svatbu nepozvali. Aby se nikdo ze jmenovaných necítil ukřivděný, hosty vybírejte stejnou linií. Tedy pokud jste na svatbu nepozvali jednu sestřenici, nepozvěte ani druhou.


Kamarádi a kolegové

Dost možná máte na svém seznamu jména osob, které byste na svatbě rádi viděli, ale je jich zkrátka tak nějak moc. Jak často se vídáte, co jste spolu prožili nebo zda si dokážete představit, že se budete pravidelně setkávat i další roky? Při rozhodování vám může pomoci i fakt, jak moc dobře zná kamaráda nebo kamarádku váš partner a zvážit, zda ho či ji na svatbě opravdu chcete mít.


Přátele, kteří vás pozvali na jejich svatbu

A narazila kosa na kámen… Další kategorií hostů, u kterých cítíte morální povinnost pozvat je na svatbu, jsou ti, na jejichž svatbě jste byli Vy. Dalším vodítkem je, jestli se s nimi vídáte pravidelně nebo to bylo jen na svatbě.


Pokud se budete muset mezi některými lidmi rozhodnout, vybírejte srdcem ♥ .Vybírejte z těch, kteří vědí, že jste zasnoubení, se kterými se pravidelně stýkáte. Z těch, se kterými vás pojí hluboké přátelství a z těch, o kterých předpokládáte, že budou trvalou součástí vašeho dalšího života.Váš svatební magazin Moliere


Na této inspiraci se podíleli:


Svatební šaty: Svatební salon Veronica

Náušnice: Ivuly šperky

Výzdoba: Snový atelier

Комментарии


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page