top of page

Ioznámení - tiskoviny dělané s láskou a tradicí...

Tiskoviny jsou nedílnou součástí Vaši svatby... právě jimi Vašim blízkým oznamujete, kdy budete mít svatbu a zároveň je zvete. V dnešní době je dodavatelů tiskovin mnoho, proto Vám přinášíme ty nejlepší z nejlepších, kteří jsou v naší komunitě ověřených dodavatelů.


DNES začínáme s IOZNÁMENÍM ,za touto značkou stojí pan Tomáš Josef se svou manželkou a skvělým týmem. kteří se starají o Vás nevěsty a dodávají Vám krásné tiskoviny, ať už ty oznamovací nebo ty, které přímo tvoří Váš svatební den.


My máme obrovskou radost, že právě tento dodavatel s námi spolupracuje, jelikož jeho druhé jméno je RYCHLOST a PRECIZNOST. Tento dodavatel nám pomohl v mnoha inspiracích a v tomto článku právě uvidíte jeho skvělou práci. Ale aby to nebylo jen o obrázcích, jako u každého dodavatele i jeho jsme vyzpovídali.. jak to začalo, co vše dělá a na závěr i jedna malá osobní otázečka :D. A moje první zkušenost s nimi.. ( ta je úplně na konci článku)


Tak jdeme na to!!!!1. Ioznámení - co to je a co si pod tím můžeme přestavit? Firmu, která se rozhodla, že bude dělat svatební oznámení jinak. Zaměřuje se na vtipné motivy, ručně kreslené, speciální motivy pro rodiny s dětmi a také moderní BOHO motivy.


Každé přání je pro nás výzvou ho splnit.

2. Jak tento nápad vznikl? Nápad vznikl romanticky - vlastní svatbou. Udělali jsme si oznámení na vlastní svatbu, které mělo velký úspěch. Po té jsme začali dělat oznámení kamarádům, až z toho vznikl byznys.

Forograf: Veronika Anýžová, Místo: Pod Zeleným Dubem, Svatební šaty: Svatebni salon Veronica3. Jak dlouho působíte ve svatebním byznysu? Svatbu jsme měli v roce 2009, takže už to bude 13 let. 4. Koho za touto prací můžeme vidět? Začněme od něžného pohlaví - manželka se hlavně stará o logistiku a účetnictví. Klára je naší hlavní grafičkou Já jsem momentálně ve funkci “problem solver”. A pak naši pomocníci a brigádníci, bez kterých by to nešlo.


Fotograf: Miluji foceni, Náušnice: Nauši hand made, Místo: Dům u parku

5.Jaké všechny tiskoviny dokážete vyhotovit? Všechny. Neznáme limity.6. Jaké jste tvořili nejvíce extravagantní oznámení? To je těžké odpovědět, protože jich bylo opravdu hodně. Když říkám hodně, tak myslím třeba každá stá zakázka je něčím výjimečná. Občas musíme klienty něžně upozornit, že toto už je moc. Občas nás poslechnou a občas ne :-)

7. Jak dlouho dopředu je potřeba aby si u vás nevěsta nechala zhotovit tiskoviny? Rychlost je naší doménou, takže pokud chcete mít svatební oznámení s ostatními tiskovinami na víkend doma, tak stačí, když objednáte v pondělí.
Dekorace: Atelier Yes I Do, Květiny: Kytky z Trhu8. Měli jste nevěstu, co chtěla tiskoviny ,, expres”? Pokud ano, za jak krátkou dobu jste je tvořili? Ano, ano, ano…je to opravdu častý požadavek.


Byli tu extrémy, že ráno nevěsta objednala, odpoledne jsme jí odeslali balíček a druhý den ráno měla oznámení doma.

9. Proč zrovna svatební tiskoviny? Je to nejkrásnější obor, jaký jsme si mohli vybrat. Je tu totiž samá láska, všichni jsou zamilovaní a naším úkolem je vytvořit krásné svatební oznámení. A mohu říct, že nevěsty jsou překvapené, že my k tomu právě takto přistupujeme. Volají, píšou děkovné dopisy, které opakovaně zní - Netušila jsem, že to půjde tak hladce, rychle a mile :-)

Nášunice: Ap Jewerelly, Květiny: Květiny Bouzov


10. Máte v tomto odvětví nějaký sen? Ano a právě jsem si ho splnili. Pořídili jsme vlastně stroje, přestěhovali se do krásných nových kanceláří a nyní máme výrobu komplet v naší režii.

11. Odkud jste a jak je to s logistikou ohledně tiskovin? Jsme z malebného města Pelhřimov, který leží mezi Prahou a Brnem. Máme několik dopravců, kteří k nám denně jezdí a odváží si ekologicky zabalené balíčky lásky :-)


Dekorace: Svatby v podhůří, Květiny: Tereza Bouquet


Bonusová otázka:

12.Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo? Kung pao


Co na ně říkáte? Sympaťáci, že?


Doufáme, že to na Vás působí stejně jako na nás... prostě krásně, mile a přátelsky. Takový oni jsou, když jsme se poprvé viděli, jelikož přijeli osobně na naši první spolupráci. Potkáte muže se synem, kteří drží obrovskou průhlednou krabici s tiskovinami, otevřete ji, najdete asi 10 odstínů obálek, 5 druhů tiskovin, odznáčky, mašle, prskavky a další skvělé doplňující tiskoviny, ano... tohle je IOZNÁMENÍ, tým lidí, kteří do toho dávají srdce, lásku a péči ( já vím, klišé, ale je to tak!).

Proto, pokud jsou Vám tak sympatičtí, jako nám, rozhodně doporučujeme!!! Objednejte si u nich tiskoviny a nebudete litovat!


A právě za těmi tiskovinami, které dostanete, uvidíte tyto skvělé lidičky, viz fotka :).

Tak zase u dalšího článku!Váš svatebni magazin MoliereSouvisející příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page