top of page

Dokonalé Svatební místo díky AirBnb?

Pokud hledáte zcela jedinečné a nečekané svatební prostory, je na čase dát svatbu Airbnb na svůj seznam! Pronájem nemovitostí nabízí tolik výhod, které většina tradičních svatebních míst prostě nedokáže, včetně útulné atmosféry, naprosté flexibility. Pokud jde o pronajímatele a místa pro spaní po skončení večírku. Svatba Airbnb je skvělá volba pro páry, které chtějí mít pocit domova, aniž by musely hostit svou svatbu ve svém vlastním domě. Takže, bez dalších okolků, zde je 10 tipů, které vám pomohou aby Vaše svatba Airbnb byla nezapomenutelná!

Fotograf: Veronika Anýžová, Místo: Rekovice, Svatební šaty: Marmott Dress, Oblek: Moliere Store, MuaH: Nikol Mrnuštíková, Dekorace: Chill design 2020, Neonový nápis: Neon Love1. Najděte Airbnb, který umožňuje svatby. Předtím, než se vaše srdce nastaví na místo, musíte najít půjčovny nemovitostí, které výslovně uvádějí, že jsou k dispozici pro svatby. Ne všechny nemovitosti to jsou! I když máte svatbu ve stylu útěku s několika hrstkami lidí, musíte se ujistit, že majitel je v pořádku s akcí pořádanou v jejich domě. Pokud v popisu není uvedeno, že jsou povoleny svatby nebo události, podívejte se na domovskou stránku Zásady. Pokud to stále není jasné, obraťte se přímo na hostitele a zeptejte se, zda je svatba povolena. 2. Rozšiřte své vyhledávání o blízké nemovitosti. Jednou z nejlepších věcí, jak využít pronájem nemovitosti pro Vaši svatbu, je to, že máte možnost si pronajmout nejen dům, ale malou komunitu. Spousta seznamů Airbnb, které jsou schváleny pro události, má vlastnosti, které buď sdílejí venkovní prostory, nebo jsou dostatečně blízko, takže vaše rodina a / nebo svatební hostina mohou zůstat poblíž. Pokud například plánujete útěk, můžete najít nemovitost se dvěma domy, které sdílejí nádvoří a pronajmout si obojí: jeden pro vás a jeden pro vašeho fotografa / plánovače / jiného dodavatele, který byste mohli potřebovat po ruce. Pokud plánujete větší svatbu, můžete najít vilu s okolními bungalovy nebo malými domky a všechny je pronajmout jako hotelový blok.


Fotograf: Veronika Anýžová, Místo: Vila na Landeku, Dekorace: Avava


3. Přijměte atmosféru domova pro svůj celkový design. Když hledáte Airbnb, který bude hostit vaši svatbu, nezapomeňte vzít v úvahu dekor a atmosféru domova, abyste se ujistili, že odpovídá vašemu stylu - nebo stylu, který chcete vytvořit. Pak se nakloňte a plně jej přijměte pro svůj velký den! Ušetříte čas a peníze tím, co už existuje. Pokud máte rádi představu o slavnostní večeři, zkuste najít dům s velkou jídelnou, do které můžete přidat elegantní design ubrusu. Pokud jste spíše pár do přírody, vezměte párty venku a použijte přírodní krajinu jako pozadí. 4. Vytvořte si svůj vlastní s podmanivou instalací. I když se rozhodnete použít stávající výzdobu v domě, důrazně doporučujeme přidat svůj osobní vkus s poutavou instalací. Některé příklady jsou krásný obřadní oblouk, květinové instalace nebo dokonce světelná instalace nad přijímacími stolky. Nemusí to být extravagantní; jen chcete přidat něco nezapomenutelného ​​aby odrážel Váš osobní styl a aby se prostor cítil spíš jako „Vy“.


5. Použijte celý majetek k obřadu a recepci. Jedním ze způsobů, jak co nejlépe využít pronájem Airbnb, je využití veškerého vnitřního a venkovního prostoru. Můžete například uspořádat obřad na zahradě a mít recepci v jídelně. Nebo byste to mohli obrátit a uspořádat obřad v útulném obývacím pokoji a ve stylu party fresco. Nebojte se být kreativní a využívat co nejvíce prostoru, takže hosté mají pocit, že mají prostor k pohybu. A nezapomeňte se ujistit, že pro portréty páru existuje spousta pěkných pozadí - indoor nebo outdoor. 6. Zeptejte se, zda má hostitel seznam doporučených dodavatelů. Některé vlastnosti výpůjček, zejména ty velké, které pořádají mnoho akcí, mají seznam dodavatelů, se kterými v minulosti pracovali. Je to skvělý nápad, zeptat se hostitele, zda mají dodavatele, kterým důvěřují a kteří se specializují na pronájem svateb.

Fotograf: Lukáš Navara, Jídlo: Green Leaves


7. Najměte si mobilní bar. Jeden trend, do kterého jsme zcela zamilovaní a je ideální pro domácí svatby, je mobilní bar. Je kompaktní, pohodlný a roztomilý, je to určitě dav-potěšitel! Mobilní bar zabírá velmi málo místa a umožňuje najmout vše, co pro bar potřebujete, s jednou společností.Fotograf: Kati Malinká, Pojizdný bar: Prosecco Popler

8. U větších svateb uvažujte o dalších zařízeních, která zajistí pohodlí každého. Při zkoumání nemovitostí je velmi důležité vzít v úvahu, že většina lidí zapomíná. Existuje dostatek toalet pro váš seznam hostů? Pokud ne, měli byste zvážit doplnění nájemného. Existuje tolik možností pro luxusní přenosné toaletní přívěsy, které poskytují pohodlný zážitek, včetně osvětlení, zrcadel, dřezů - což je nejdůležitější - více místa než tradiční TOI -TOI! Dokonce si můžete přidat osobní, útulný dotek přidáním malé sady vybavení do každé koupelny s osvěžovačem dechu, dezinfekčním prostředkem na ruce, bavlněnými míčky a bezpečnostními špendlíky. Věřte nám, ušetříte tím mnoho bolesti hlavy ve svatební den a některé případné poplatky po Svatbě!

Fotograf: Lukáš Navara


9. Požádejte přátele a rodinu, aby s Vámi zůstali. Zejména pokud máte intimní svatbu. Jedním ze způsobů, jak se cítit dobře - a využít jedinečného místa pronájmu nemovitosti - je požádat své nejbližší přátele a rodinu aby s vámi zůstali noc před svatbou. To je skvělá příležitost si všech pořádně užít, zvlášť když jste je dlouho neviděli. 10. Nebojte se jít do velké svatby. Když si lidé myslí na svatby Airbnb, obvykle uvažují o intimních oslavách. V dnešní době je však k pronájmu tolik velkých nemovitostí! Ať už tedy chcete svatební den ve stylu elopementu s Vámi a Vašimi svědky nebo chcete obrovskou slavnost se všemi svými rodinami a přáteli, určitě najdete pronájem nemovitostí, který vyhoví Vaší vizi.


Doufáme, že Vám tyto tipy pomohou cítit se sebevědomě a jste připraveni si užít každou minutu Vašeho svatebního dne! Přejeme skvěle zážitky v plánovaní Vaší svatby !


Váš svatební magazin Moleire

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page