top of page

Barva roku 2023 - VIVA MAGENTA

Pantone i letos pokračuje se svojí tradicí v určování hlavní barvy pro sezonu. Proto přišla s další nádhernou barvou pod číslem 18-750 a s názvem VIVA MAGENTA. V našich končinách o ní můžeme mluvit jako o odstínu vínovočervené / karmínově červené, která symbolizuje rovnováhu mezi teplými a chladnými tóny. Její význam je prostý – oslava a odvaha. Vzhledem k situaci ve světě celkem trefné, že?

Barva roku 2023 VIVA MAGENTA

Když se podíváte na obrázek popisující tuto barvu, možná vás napadá otázka: Jak ji zahnout do své svatby? Podívejte se níže na inspiraci, která by vám v tom mohla pomoct.


Viva Magenta je jedinečná barva. O to víc pak bude jedinečná i vaše svatba, když ji do ní zakomponujete. Svatební tabule, oblek, družičky s družbou či dress code pro svatební hosty…, ano, ti všichni mohou na sobě mít právě Vivu Magentu. Květiny na ŽÁDNÉ svatbě nesmí chybět – právě ony dodávají svatebnímu dni tu správnou atmosféru. Proto tento odstín nesmí minout ani je. Přidejte ho do ozdoby na stůl, na svatební kytici, do celkové výzdoby. Zkombinujte světlou barvu s tímto odstínem, bude to vypadat neuvěřitelně! Od květin půjdeme k doplňkům, díky kterým je svatba doladěná do posledního detailu. Proto ji okořeňte pomocí nápisů v této barvě, čelenek, náušnic, lodiček či přímo svatebního make-upu, a můžete si být jisté, že budete naprosto zářit!

Svatební kytice: Kytky ze srdce, Make-up: Nicol makeup& photo, Oblek: Moliere Store, Tiskoviny: Michaellar art, Dekor: Snový atelier, Květiny: Salon Veronika Dekor, Dekor: Reddal.cz


Poslední tečka nakonec – sladké. Nudí vás už neutrální odstíny? Tak příští rok to chce změnu! Dort můžete mít celý v odstínu Magenty anebo ho můžete ozdobit pomocí květů či dalších nezbytností, které zajistí, že bude nádherný!


Tento článek je jen začátek toho, na co se můžete těšit. Proto pokud si již tvoříte svoji barevnou paletu na svatbu, zkuste přidat právě VIVU MAGENTU, skvělý odstín, který se hodí do jakéhokoliv ročního období.


Těšíme se u dalšího článku!


Svatebni Magazin Moliere


留言


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page