top of page

Alex Cooper z podcastu ''Call her daddy'' řekla své ,,ANO!''

Náš Svatební Magazín Moliere není jen o inspiracích, dodavatelích a trendech, ale chceme vám přinášet i ty nejžhavější novinky ze zahraničí, ze světa svateb. A jednou z nejvíce diskutovaných svateb tohoto měsíce je svatba Alex Cooper, známé tváře podcastu "Call Her Daddy", a jejího partnera Matta Kaplana. Jejich příběh lásky, který začal na Zoomu, pokračoval zasnoubením v březnu 2023 a vyvrcholil tento měsíc v Riviera Maya v Mexiku, nás všechny dojal.Svět pozorně sledoval události, které se odehrály tento měsíc v Riviera Maya v Mexiku, kde se zde vzali Alex Cooper a její partner Matt Kaplan. Pro ty, kteří znají Alex Cooper ze slavného podcastu "Call Her Daddy", to byla událost, která zasáhla srdce a přinesla radostné slzy na oči mnoha fanoušků.


Přes rozhovory s celebritami, lékaři a terapeuty se Cooper a její hosté ponořují hlouběji do svých vlastních bojů a rad, které obdrželi a nyní je sdílejí, aby pomohli ostatním. Cooper doufá, že bude inspirací pro lidi- sdílí rady, které pomohou dalším dívkám a ženám, které poslouchají její podcast.Cooper a Kaplan, kteří se poprvé setkali v roce 2020 na Zoomu, se zasnoubili v březnu 2023 a jejich svatební den byl nabitý emocemi a láskou. V rozhovoru pro Vogue Alex Cooper popisovala svatbu jako "emotivní, srdeční a přesně takovou, jak jsme si vždy představovali".


A co by to byla za svatbu bez osobního doteku a jedinečných detailů?

Cooper a Kaplan se postarali o každý detail, aby jejich svatební den byl autentický a nezapomenutelný.
Když se podíváme na to, jakým způsobem si vybrali svatební místo, je jasné, že chtěli, aby jejich svatba byla odrážením jejich osobností a jejich vztahu. "Chtěli jsme vybrat lokaci, která bude soukromá, romantická a abychom se cítili jako na dovolené nejen my, ale všichni naši hosti" vysvětlila Cooper.

"Bylo pro nás opravdu důležité udržet malý seznam hostú, abychom mohli být přítomni jeden druhému a lidem, které máme nejraději a kteří nám pomohli stát se tím, kým jsme dnes."


Jeden z nejkrásnějších momentů byl příchod uličkou, kdy Alex Cooper kráčela v šatech od Danielle Frankel ,,Tyto šaty se staly mým splněným snem, dodaly mi nejen pocit elegance, ale i sebevědomí a šiku'', řekla Alex.
A co je svatba bez něčeho neobvyklého a osobitého? Pro Coopera a Kaplana to byli jejich milovaní psi, goldendoodlové Henry a Bruce, kteří sloužili jako nositelé prstenů. "Každý z nich měl na límci jeden z našich prstenů a když můj bratr požádal o prsteny, vstoupili dvojitými dveřmi a utíkali uličkou," popisovala Cooper "Byla to dokonalost."Po obřadu se novomanželé připojili k hostům na večeři do stanu pod širým nebem a aby zakončili noc, všichni se společně rozhodli skočit do oceánu – přesně tak, jak to má být v romantickém filmu.

"Čekal jsem, že se připojí možná jen moji blízcí přátelé, ale k mému naprostému šoku se téměř celá svatba ujala oceánu," řekl Cooper. "rodiče, prarodiče, rodina a přátelé".Jejich příběh lásky je jako z pohádky. Od prvního setkání na Zoomu, přes nejistoty až po slibování si navzájem, že budou spolu až do konce. A i když nevěděli, co budoucnost přinese, rozhodli se ji projít spolu, ruku v ruce.


Tak tedy na tu lásku, dobrodružství a na novomanželský pár Kaplanovipár, který ukázal, že ve světě plném chaosu a nejistoty může být láska stále jasnou hvězdou na obloze.


Váš Svatební Magazin Moliere

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page