top of page

9 tipů pro zdobení Vaší svatební hostiny, která nezruinuje Váš rozpočet

Pokud jde o svatební dekorace, možnosti a peníze, které jsou zapotřebí k vyšperkování celé hostiny, mohou se zdát ohromující. Jsme tu proto, abychom Vám řekli, že výzdoba Vaší svatební hostiny nemusí být komplikovaná a není třeba aby Vás zruinovala! S některými kreativními substitucemi a zaměřením na celkový pocit spíše než na drobné detaily zjistíte, že zdobení svatební hostiny, která není extrémně drahé je ve skutečnosti jednodušší, než si myslíte. Zde jsou naše nejlepší tipy, jak oživit svou vizi a zároveň udržet vaši peněženku šťastnou!

1. Používejte položky z vlastního domova.

Pohovky, polštáře, přikrývky, židle, koberečky, nástěnné závěsy ... vše, co lze snadno přenést z Vašeho domova do Vašeho svatebního místa. Viděli jsme dokonce, jak páry použili vlastní pohovky a stoly v místě svatby ! Rozhlédněte se ve svém domě / bytu a získejte kreativní způsoby, jak byste mohli použít některý z dekorů, které již vlastníte, k ozdobení Vaší svatební hostiny. Kromě úspory peněz, tyto věci zaručují, že se na Vaší svatbě budete cítit jako „doma".

Fotograf: Veronika Anýžová, Dekorace: Řepa Events, Květiny: Salon Veronica Dekor, Neonový nápis: Neon Love, Místo: Hájenka pod větrníky


2.Opakované použití dekoru vašeho obřadu. Opakované použití dekoračních prvků po celý den je hlavní úsporou času, peněz a stresu! Kytice vašich družiček se mohou snadno stát ozdobou Vašeho svatebního stolu. Na fotkách budete vypadat nádherně za stolem s dortem. Některý nábytek můžete využít i jako součást recepčního sezení. Neexistuje žádný důvod, proč byste měli utrácet peníze za duplicitní položky, zejména pokud je Váš rozpočet omezený.

3. Používejte hodně svíček Může to znít hloupě, ale nikdy nepodceňujte sílu svícnu a svíček! Nízké osvětlení rozptýlené po místnosti může opravdu nastavit příjemnou náladu a dát celému prostoru pěknou atmosféru. Navíc, pokud koupíte svíčky v různých tvarech, velikostech a výškách, můžete do svého interiéru přidat vizuální dojem v podstatě za nic. Milujeme myšlenku smíchání a sladění svíček ve svítilnách, držácích a svícnech! Poznámka: Měli byste zjistit u svého svatebního místa, jestli jsou možné v prostoru otevřené plameny (protože některé prostory to neumožňují).

Fotograf. Veronika Anýžová, Místo: Rekovice, Dekorace: CHill design 2020, Svatební noviny: Novinissino

4. Nemusí to být květina Neexistuje pravidlo, které říká, že Vaše ozdoba stolů musí být květinové aranžmá - nebo, že květiny musí být na stole vždy! Knihy, dekorační sklo, lampy, lucerny a geometrický stolní dekor jsou skvělou volbou. Rozhlédněte ve svém domě / bytě ... jsou na Vašich stolech věci, které byste mohli použít jako ozdobu na stoly? S trochou kreativity jsou možnosti nekonečné!

Forograf: Kati Malinka, Místo: Courtyard by Marriot, Dekorace: Svatebni Alchymie, Tiskoviny: Maca Grafika

5. Závěsná světla Je úžasné, jak osvětlení dokáže neskutečně proměnit prostor, což je při zdobení a ušetřeni rozpočtu obrovské plus. Ať už se Vaše svatební hostina bude konat venku nebo uvnitř, můžete si okamžitě přidat romantiku a pohodu pomocí strategicky zavěšených blikajících světel nebo díky většímu osvětlení. Pokud bude Vaše svatební hostina venku, omotejte světla kolem stromů, zakryjte je jako baldachýn mezi větvemi nebo nasvětlete chodníky. Pokud bude Vaše svatební hostina uvnitř, zavěste světla ze stropu, položte je do středu každého stolu nebo je začleňte do hrnkových rostlin. Náš Tip: Pokud to čas dovolí, kupte si po Vánocích blikající světla, když je vše ve výprodeji!

6. Použijte zeleň Řekli jsme to jednou a řekneme to znovu ... zeleň je neodmyslitelný hrdina svatební výzdoby! Ať už se jedná o věnce z eukalyptu, obří tropické listy, hrnkové kapradiny nebo věnce z olivových ratolestí, zeleň má schopnost přidat svatebnímu stylu život a pocit přirozené elegance bez velké ceny květin. Nejlepší na tom je, že můžete přidat zeleň téměř kdekoli a bude to vypadat skvěle: na zádech židlí, dole uprostřed stolů, dokonce i na zemi!

Fotograf: Miluji focení, Místo: Dům u parku. Květiny: Kytky ze srdce

7. Pronajměte co nejvíce Svatební výpůjčky jsou nejlepším přítelem párů, kteří chtějí něco ušetřit! Vážně, v dnešní době si můžete na svou svatbu pronajmout téměř cokoli, a to za zlomek ceny nákupu. Jako bonus ušetříte čas a peníze tím, že nemusíte najít všechno sami.

8. U předmětů, které si nemůžete pronajmout, nakupujte z druhé ruky I když byste měli mít možnost si pronajmout většinu věcí pro Vaši svatební hostinu, mohou tam být položky, které si jednoduše nemůžete pronajmout. Spíše než kupovat tyto věci nové, ušetřete nějaké peníze nákupem z druhé ruky. Byli byste ohromeni tím, co najdete v místních bazarech nebo dokonce na bleších trzích - a nikdo nebude schopen rozeznat rozdíl! Když nakupujete, přemýšlejte o věcech, které by jste mohli potom snadno prodat.

9. Udělejte velká překvapení Malé detaily bývají ty, které se sčítají velmi rychle. Namísto pokusu o začlenění tuctu různých designových prvků do výzdoby svatební hostiny se zaměřte na jednu nebo dvě velké položky, které budou mít velký dopad na vzhled a dojem prostoru. Mohlo by to být poutavé pozadí obřadu, vlastní nápisy za stolem miláčků nebo možná květinová zeď. Zaměřením na jednu nebo dvě velké položky budete moci vytvořit ten „wow“ okamžik pro své hosty, aniž byste rozbili bank!Doufáme, že Vám tyto tipy pomohou a přispějí k úspoře Vašich prostředků. Krásná svatba se dá udělat i s minimem nákladů a přitom může být nádherně vyzdobená a věříme že si jí všichni s Vámi užijí! Přejeme skvěle zážitky v plánovaní Vaší svatby !Váš svatební magazin Moliere

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page