top of page

8 způsobů, jak si udělat čas pro sebe ve Váš svatební den - časová osa

Pokud jde o plánování svatby, pozornost se spíše zaměřuje na to, jak vyzdobit místo nebo kdo bude jak oblečen. Může být docela snadné zaměřit se na ostatní a ztratit se ve svatebním dni. Chcete-li svůj velký den co nejlépe využít, zvažte přidání jednoho (nebo více!) těchto zvláštních, intimních zážitků do časové osy svatebního dne.

1.VYUŽIJTE ČAS PŘÍPRAVY SPOLEČNĚ Jedním ze způsobů, jak ve Váš svatební den získat v trochu více času, je připravit se společně! Zatímco někteří mohou mít pocit, že se tím poruší důležitá svatební tradice, jiní rádi zahodí zvyky a stráví klidné ráno přípravou svatebního dne v intimním prostředí, společnou přípravou.


2. ZÍSKEJTE ČAS NEŽ SI ŘEKNETE SVÉ „ANO“ Sdílení jídla Vám dává příležitost cítit se dobře a dělat něco, co byste normálně dělali společně v kterýkoli jiný den.


3. PRVNÍ POHLED

Možná jste slyšeli, že jsme velcí fanoušci prvního pohledu, a máme pro to dobrý důvod! Nejen, že Vám to poskytne dostatek prostoru ve vašem harmonogramu, ale také pro další nádherné svatební fotky, navíc vám to poskytne další emocionální zážitek před a Vašim ,, ano". Znovu a znovu slyšíme od párů, kteří jsou tak vděční, když se poprvé podívají do svého harmonogramu, a je to často jejich oblíbená součást celého dne!

4. PŘEČTĚTE SI SI SVÉ SLIBY U některých párů jsou jejich sliby nesmírně osobním zážitkem, který se před davem nechtějí vyjadřovat. Ať už s Vámi tento pocit rezonuje, nebo si jen chcete sdělit své sliby navzájem v intimnějším prostředí, než přistoupíte k oltáři, čtení soukromých slibů je skvělý způsob, jak spolu strávit trochu času společně ve svůj velký den . Slyšeli jsme dokonce i o párech, které si navzájem šeptají své sliby před obřadem nebo po něm!

5. VYUŽÍVEJTE SOUKROMÉ MÍSTNOSTI PO KONCI OBŘADU Jedním z nejzajímavějších okamžiků vašeho svatebního dne je chůze uličkou jako novomanželé. Doporučujeme Vám věnovat chvilku vaší časové osy svatebního dne a dostat se do tajné místnosti, kde můžete sdílet soukromí, než se vydáte ke svatebčanům.


6. NASTAVTE SVŮJ STŮL DÁL OD OSTÁTNÍCH Máme rádi myšlenku mít během hostiny svůj vlastní prostor. Představte si, že sledujete všechny své blízké, kteří se vzájemně ovlivňují z dálky, když sdílíte večeři jako novomanželé, viďíte chichotající se u strýce Karla na tanečním parketu nebo sledují romantický květ mezi svými spolubydlícími na vysoké škole. Všechno, co zpomaluje je plus!

7. VYTVOŘTE SI TAJNÝ SVATEBNÍ TANEC Není neobvyklé, že se páry cítí nepříjemně tancovat před svatebními hosty (takže pokud jste to vy, víte, že nejste sami!). Místo úplného vynechání prvního tance to udělejte v tajnosti, mimo party a DJ. Nechte svého fotografa nastavit svůj iPhone s první taneční písní a užijte si intimní okamžik, který se právě kymácí s vaším novým partnerem k vaší oblíbené melodii.


8. PO ODCHODU VÁŠÍCH HOSTŮ SI UDĚLĚJTE ZÁVĚREČNÝ TANEC Některé z našich oblíbených svatebních příběhů končí tím, že se pár vkrádá zpět na party poté, co všichni odešli na poslední tanec. Dokonce i na konci svatebního dne může být tento závěrečný tanec jednou z nejcennějších vzpomínek.


Doufáme, že vám tyto tipy pomohou cítit se sebevědomě a připraveně si užít každou minutu Vaší svatební sezóny! A přejeme skvěle zážitky v plánovaní Vaší svatby !


Váš svatebni magazin Moliere

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page