top of page

8 tipů, jak se nejlépe cítit ve svůj svatební den

Veškerý svůj čas a energii jste věnovali tomu, abyste se ujistili, že každý detail je dokonalý a všichni zúčastnění jsou šťastní, takže nyní je čas ujistit se, že se nejlépe budete cítit ve svůj svatební den! Ve spěchu různých rozhodnutí a koordinace svatby, péče o Vás může spadnout na Vašem seznamu na úplně poslední místo, a proto je potřeba, dát se zase na začátek.


Klíčové je naplánovat si věci, které vedou k Vaší svatbě tak, abyste měli i v týdnech nebo dnech před svatbou na sebe čas. Díky tomu se ve svůj den D budete cítit dobře s ne vystresovaně.

Toto jsou naše oblíbené svatební tipy pro péči o sebe, které vám pomohou udržet energii v chodu a udržet psychickou i fyzickou zátěž tak, abyste si svůj svatební den mohli užít naplno!


1. VYZKOUŠEJTE SI VŠE PŘEDEM

Budete mít plnou hlavu všech podrobností ohledně svatby a toho jak bude vypadat svatební ráno. Proto jedna rada od nás - NEPŘEMÝŠLET ALE VYZKOUŠET VŠE PŘEDEM! Vyzkoušejte celý Váš vzhled - šaty, vlasy, make-up a doplňky - ještě před svatbou. Díky tomu, že to uděláte, všechny družičky kolem Vás se ve dni D budou cítit v pohodě, protože budou vědět, že vše dokonale sedne k sobě a nebudou nervózní. A navíc co je nejdůležitější VY se budete cítit mnohem lépe s vědomím, že všechno příslušenství, které jste si koupili dokonale pasuje, účes, který jste viděli na Pinterestu, je opravdu tak pěkný v reálném životě a Váš make-up bezvadně sváže všechno dohromady. Pokud děláte svatební portréty, máte perfektní důvod vyzkoušet si svůj plný vzhled (a navíc bonus, že je můžete vidět na fotoaparátu). Pokud neděláte svatební portréty, vynahraďte si na to večer - HOLČÍČÍ PÁRTY, abyste si make-up a / nebo účes mohli vyzkoušet na sobě alespoň jednou!


2. DEJTE SI TÝDEN JEN PRO SEBE

Mnoho lidí říká nevěstám, aby se ujistili, že mají dost spánku v noci před svatbou, ale všichni víme, že jedna noc dobrého spánku nestačí, abyste se cítili jako absolutně nejlepší. Většině z nás trvá alespoň dva dny, než se zotaví z jedné noci špatného spánku, takže je cílem získat 8 hodin spánku každou noc po celý týden před svatbou. Ano, mnohem jednodušší je to říkat než udělat, ale je důležité, aby měl Váš nervový systém dostatek času na odpočinek, zejména s dodatečným stresem při plánování svatby. Pokud máte potíže s vypnutím mozku, na polštář si dejte kapku některých éterických olejů, jako je levandule nebo heřmánek, meduňka nebo si udělejte jógu před spaním. Budete mít spoustu času na spaní na svatební cestě, takže si před svatbou dopřejte co nejkvalitnější odpočinek krásy.


3. DOSTATEČNÁ HYDRATACE

Pijte hodně vody. Pomáhá udržovat energii a dodává pokožce nádhernou záři. Navíc udržuje váš metabolismus po celý den a snižuje nadýmání, takže se budete cítit zevnitř stejně dobře jako při pohledu z vnějšku. Pokud jste dehydratováni, vaše tělo musí bojovat jak s fyzickým stresem dehydratace, tak s jakýmkoli emocionálním stresem, který byste mohli cítit během svatebního dne, což ztěžuje vaši aktivitu. Proto mějte lahvičku s vodou po ruce a požádejte svého blízkého o kontrolu, zda je po celý den plná.

4. ZÍSKEJTE KLID A ŠTASTNÉ SEBE S JÓGOU

Než se začnete bláznivě bavit se svými dívkami, vydejte se do místního jógového studia, kde se rychle vypotíte! Získáte dvojí výhodu, že ulevíte od stresu na poslední chvíli a uvolníte endorfiny, takže se budete cítit (a vypadat) šťastně po celý den. Doporučujeme jít na jemnou třídu proudění, která vám zajistí dobrý tep a krev se bude pohybovat dobře k srdci a nebudete se cítit zahlceni starostmi. Jednoduše se chcete potit, nechcete být vyčerpaná nebo bolavá! Pokud nemůžete najít čas, který vám vyhovuje, na YouTube najdete spoustu bezplatných jógových videí, které můžete udělat v soukromí svého domova.


5. KROK K VAŠÍ NORMÁLNÍ BEAUTY RUTINĚ

Pokud chcete experimentovat s novými produkty, kupujte je a vyzkoušejte je nejméně dva týdny před svatbou, abyste měli spoustu času na to, jak bude vaše pokožka reagovat. Všichni jsme pro to, aby Vaše pleť vypadala co nejlépe pro Vaši svatbu. Takže si dejte čas na to, abyste zjistili, co dělá Vaší pleti nejlepší vzhled, a držte se toho až po svatební den.

6. SNÍDANĚ JE ZÁKLAD DNE - PŘIDEJTE PROTEIN

Budete potřebovat tunu energie, abyste se dostali až do okamžiku vydání energie, takže se připravte na bohatou snídani, která zahrnuje chudé bílkoviny, zdravé sacharidy, ovoce a zeleninu. Protein, který Vás udrží plný a pod napětím a pomůže udržet hladinu cukru v krvi, pokud si chcete dopřát šampaňské a sladké čaje tak si dejte. Pro super rychlou a jednoduchou snídani smíchejte proteinové koktejly se zmrzlým ovocem, mlékem a proteinovým práškem pro Vás a Vaše přátele. Nebo se rozhodněte pro srdečnější jídlo, jako jsou míchaná vajíčka , pro vegetariány jogurt s ovocem. Nezáleží na tom, jak je Vaše ráno zaneprázdněné, nevynechávejte snídani a nenechávejte snídani na náhodě. Vaše Maminka si nedělala legraci, když řekla, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne!


7. ZDRAVÉ SVAČINY PRO CELÝ DEN

Budete se pohybovat po celý den a budete mít hlad, než se dostanete na hostinu. Plus, jednou z nejčastějších stížností, které slyšíme od párů, je to, že se nedostali k jídlu na hostinu, protože byli příliš zaneprázdněni mluvením, fotografováním a tancem. Abychom se vyhnuli riziku, že nebudete jíst celý den, důrazně doporučujeme hodit do Vaší svatební tašky malé občerstvení, které můžete rychle jíst mezi událostmi a fotkami. Zamyslete se nad mixem ořechů, sušeného ovoce a kokosových vloček, ořechového másla a plátek jablek nebo proteinových tyčinek. Nemusí to být složité, ale měly by mít zdravou rovnováhu přírodních cukrů, bílkovin a vlákniny, takže nemusíte zažít šílený pocit hladu. Nezapomeňte říct svému svědkovi, kde může najít Vaše občerstvení, takže je připraveno, když jej potřebujete.

8. DEJTE TELEFON NĚKOMU, KOMU VĚŘÍTE

Tento konečný tip může být zvláštní, ale myslíme si, že je důležité to zopakovat. Ve svůj svatební den byste neměli dělat žádnou práci ani koordinaci. I když dáte všem svým hostům číslo kontaktní osoby, je pravděpodobné, že vám někdo pošle ráno smsku nebo e-mail s otázkami ohledně vaší svatby. Takže dejte svůj telefon někomu, komu důvěřujete, jako je družička, člen rodiny nebo váš koordinátor, a nechte je, aby se vypořádali s případnými dotazy. Vaším jediným úkolem ve Váš svatební den je cítit se nejlépe, být plně přítomen v každém okamžiku a mít den, o kterém jste vždycky snili!


Doufáme, že Vám tyto tipy pomohou cítit se sebevědomě a připraveni si užít každou minutu vaší svatební sezóny! A přejeme skvěle zážitky v plánovaní Vaší svatby !


Váš svatební magazin Moliere

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page