top of page

10 věcí podle Svatebního magazínu Molière, které by vám neměli chybět na svatbě a proč!

Plánování svatby je vzrušující a někdy i náročný proces, plný detailů, které je třeba promyslet.

Svatební magazín Molière nabízí seznam deseti věcí, které by na vaší svatbě neměly chybět. Tento seznam vám pomůže zajistit, že váš velký den bude nezapomenutelný a plný krásných okamžiků. Pojďme se podívat na tyto klíčové prvky, které vám zajistí hladký průběh svatby a proč jsou tak důležité.


1) Koordinátor

Je neocenitelnou součástí každé svatby. Zajišťuje, aby vše probíhalo podle plánu a vy se mohli soustředit na sebe a své hosty. Jeho úkolem je řešit všechny možné problémy a organizovat celý průběh dne, což vám umožní užít si každý okamžik bez starostí.


2) First look

První pohled, nebo "first look" ( není to jen o obřadu, tohle je spojení vás dvou když se poprvé uvidíte).

Je intimní moment, kdy se novomanželé vidí poprvé před obřadem. Tento okamžik by měl být soukromý a osobní, což vám umožní sdílet své pocity a slova, která zůstanou jen mezi vámi dvěma- řeknete si něco, co bude mezi vámi. Je to nádherný způsob, jak začít váš svatební den.3) Champagne tower

Věž z šampaňského může být skvělou alternativou k tradičnímu krájení dortu. Je to elegantní a efektní způsob, jak oslavit váš svatební den, a často bývá i levnější. Vytvoří krásnou atmosféru a zajistí nádherné fotografie.


4) První tanec

První tanec jako manželský pár je nezapomenutelným okamžikem. Je to příležitost, jak vyjádřit svou radost a lásku tancem, který odráží vaši osobnost. Nemusí to být formální tanec, hlavní je, aby byl autentický a aby vás bavil.


5) Sliby

Výměna slibů je hluboce osobní a emotivní součástí svatebního obřadu. Napište si vlastní sliby, které vyjádří vaši lásku a oddanost partnerovi. Je to jedinečný okamžik, který můžete sdílet před svými blízkými, a který vaše svatba ještě více zintimní.


6) Určený člověk / moderátor dne

Mít někoho, kdo bude vést celou akci a informovat hosty o programu, je velmi užitečné. Tento člověk se postará o to, aby všichni věděli, co se bude dít, a aby mezi jednotlivými částmi dne byla zábava a plynulý průběh. Moderátor poskytuje informace, uvádí jednotlivé části programu a stará se o výplň a zábavu mezi nimi, ale není zodpovědný za koordinaci celé akce. Jeho hlavním úkolem je zajistit, aby se hosté bavili a aby akce plynula hladce a bez přerušení.


7) Pauza

Plánování pauzy během dne je klíčové. Poskytne vám i hostům čas na odpočinek, převlečení, dát si sprchu nebo si jen vychutnat okamžik s rodinou a přáteli a říct jim, ze jste rádi, ze tady jsou! Je to skvělý způsob, jak si dopřát chvíli klidu uprostřed rušného dne.


8) Zábava pro hosty

Zajistěte svým hostům zábavu, která je potěší a zabaví. Místo tradičních her můžete zvolit živou hudbu, DJ, nebo saxofonistu. Anebo to můžete vzít z jiné stránky a obohatit svatbu např. stánky se zmrzlinou, popcornem nebo vlastním barmanem, které přinesou do vaší svatby jedinečnou atmosféru.9) Dobře padnoucí oblečení

Dobře padnoucí oblečení je základem každé svatby. Ať už se jedná o oblek pro ženicha nebo svatební šaty pro nevěstu, je důležité, aby vám vše sedělo perfektně a bylo pohodlně. Opravdu, dbejte na to! Ať to není jen o tom, ze jsou to nějaké šaty a oblek a nějak vám sednou. Budete se v tom hýbat, tančit, říkat své ano… oděv na svatbu je jen jeden.


A malé vyvracení mýtu: doba kdy byla stejná barva košile jako jsou šaty je už dávno pryč. Je to mýtus, který se předává v salonech. Standardní barva košile je ,,off white“ to znamená, že tento odstín se hodí ke všem šatům. Tudíž starosti se slazením odstínu vašich šatů s košili jsou pryč.


10) Make-up a vlasy (MuaH)

Kvalitní make-up a účes jsou nesmírně důležité, protože zajistí, že budete vypadat skvěle po celý den. Profesionální MuaH služby vám zaručí, že váš vzhled vydrží všechny emoce, tanec a další aktivity bez problémů. Nepodceňujte tuto část příprav a nesnažte se na vizážistce šetřit, protože váš vzhled hraje velkou roli v celkovém dojmu. Investice do kvalitního make-upu a účesu se vám rozhodně vyplatí a přispěje k tomu, aby váš den byl perfektní ve všech ohledech. Nešetřete na vizážistce! :)Svatební den je výjimečný okamžik, který si budete pamatovat po celý život. Aby vše proběhlo bez problémů a vy jste si mohli užít každý okamžik naplno, je důležité věnovat pozornost detailům, které ho činí nezapomenutelným. Seznam deseti klíčových prvků od Svatebního magazínu Molière vám pomůže vytvořit dokonalou svatební atmosféru. Od osobního "first look" momentu až po zábavu pro hosty, každý bod přispívá k tomu, aby váš den byl jedinečný a plný krásných vzpomínek.

Nechte se inspirovat a naplánujte si svatbu, která bude odrážet vaši lásku a osobnost a užijte si ji na maximum!


Těšíme se na vás u dalšího článku!

Svatební Magazin Moliere


Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page