top of page

Ženská Kvalita - udělejte svoji svatbu nezapomenutelnou!

Říká se, že skutečná hodnota se neskrývá v obalu, ale v tom, co je uvnitř. Každá z nás, ženy, má jedinečné kvality. Některé z nás vynikají v domácnosti, jiné jsou neúnavné byznysmenky, a některé byly zrozeny pro roli matky velkého rodinného klanu. Každá z nás má své jedinečné schopnosti, je však důležité je objevit, uvědomit si je a dát jim náležitou pozornost.

Hlavní poselství tohoto článku je jasné: Když se kvalita propojí s naší ženskostí, vzniká z toho neuvěřitelná kombinace. Právě tato kombinace vás činí jedinečnými a je tím, co váš muž na vás miluje.


Proto se v tomto článku zaměříme na ženskost, ukážeme vám, jak ji snadno vyzdvihnout a jak ji zakomponovat do vaší svatby. Můžete se těšit na krásné dámské kostýmky a nekonečně mnoho růžové.


Pojďme se společně naladit na tu pravou vlnu a inspirujme se fotografie od naší talentované brandové fotografky Jany Křížkové a senzační video od Pana Kamery Veyn Production.


P.S. Na konci článku naleznete všechny dodavatele, kteří tuto inspiraci vytvářeli - jsou naprosto neskuteční!


Než se pustím do povídání o barevné paletě, dovolte mi nejprve popsat místo, kde tato inspirace vznikla, protože si to opravdu zaslouží! Pod Zeleným Dubem je lokalita, která vás okamžitě uchvátí svou nádhernou architekturou a především úžasným přístupem, který si na své svatbě přejete zažít. Toto místo je jako stvořené nejen pro elegantní svatby, ale i pro ty z vás, kteří touží po divočejší atmosféře. Navíc nabízí skvělou možnost ubytování přímo na místě a gastronomické zážitky, což je nesmírně důležité.

S tímto místem spolupracujeme už několik let a v našem magazínu je mezi stálými dodavateli.


Barvy - hlavní dominantou celé inspirace byla jednoznačně růžová. Mnozí z vás ji mohou nemít v oblibě kvůli její sladkosti, ale přiznejme si jedno: když se narodí holčička, alespoň jeden kousek jejího oblečení je růžový. Je to barva, která nás ženy provází od narození a často se s ní setkáváme i v jiných oblastech života.

Růžovou barvu můžete zneutralizovat dvěma způsoby: buď zvolíte studený odstín, nebo ji zkombinujete s neutrálními barvami. My jsme se rozhodli pro druhou možnost a doplňkové barvy jsme zvolili černou a bílou. S touto kombinací nikdy neuděláte chybu.Jako hlavní dominantou této inspirace bylo obřadní místo, které jsme dovedli k dokonalosti do posledního detailu. Zapomeňte na tradiční oblouky, to už od nás dobře znáte – teď je na řadě něco originálního. My jsme zvolili jedinečné panely oblých tvarů, všechny v růžové barvě, které jsme ozdobili květinami v neutrálních tónech s kapkou růžové. Tím jsme vytvořili perfektní širokoúhlou scénu, ideální pro obřad. Celkový dojem jsme završili jednoduchými dřevěnými židličkami, které krásně kontrastovaly s růžovou a dodávaly jí stabilitu. A jako třešnička na dortu – neonový nápis "Mr & Mrs", který celou scénu nádherně doladil.


Tyto panely vřele doporučujeme, jelikož splňují několik funkcí najednou. Perfektně se hodí jako obřadní místo, úžasné pozadí pro sladký bar nebo jako stylová kulisa ke kávovému koutku.

Na obřadu by rozhodně neměl chybět hudební doprovod, kvalitní ozvučení a moderátor. I v naší nabídce najdete vše, co potřebujete. Velmi doporučujeme kombinaci DJ a moderátora v jedné osobě, což vám usnadní plánování a zajistí hladký průběh celého dne. Tento skvělý 2v1 balíček vám ušetří čas i starosti. A když obřad skončí, nezapomeňte si nechat zahrát právě tu vaši oblíbenou píseň a oslavte svůj nový začátek s pořádným odchodem od obřadu!


V této inspiraci hrály květiny opět klíčovou roli. Při obřadu dekorovaly panely jemnými aranžemi a tvořily součást svatební kytice a korsáže. Vybrané květiny měly jemný charakter, například nevěstin závoj, růže a orchideje. Svatební kytice měla nepravidelný tvar, což perfektně ladilo s oběma outfity nevěsty.


Tip: Jak správně připnout korsáž do klopy. Ujistěte se, že korsáž je připevněna přesně na střed klopy ženicha, nikoliv na její horní část. Když je korsáž umístěná příliš vysoko, může to působit komicky, jako by měl ženich na sobě vysílačku.


Než se dostaneme k samotnému ženichovi a nevěstě, zastavme se na chvíli u tiskovin a sladkého baru.

Tiskoviny, jak dobře víte, jsou na svatbě nezbytností - ať už jde o tradiční oznámení, jmenovky nebo menu. Pro tuto příležitost byl vybrán elegantní a jednoduchý design, jehož hlavním prvkem bylo barevné písmo.Co se týče sladkého baru, tam jsme se opravdu vyřádili. Jak už jsem zmínila, jako pozadí jsme použili naše panely. Dominantou byl čtyřpatrový dort potažený fondánem a ozdobený vlnkami - naprostá BOMBA, která zároveň představuje elegantní a stylový prvek. Zbytek sladkého baru tvořil širší výběr delikates jako pavlova, větrník, jahody máčené v čokoládě, panna cotta v nádherných pohárech a další malé dortíky. Řeknu vám jedno, jestli chcete zažít nebe v ústech, určitě se obraťte na dodavatele, který to všechno vytvořil!Nyní se přesuneme k ženichovi a nevěstě.

Začínáme tradičně přípravami, které nemohly probíhat bez speciálního setu. Ten zahrnoval růžové pyžámko a župánek zdobené peřím, které celému vzhledu dodávaly nádech elegance. Doplňkem byla ozdoba do vlasů s třpytivými kameny, která vše krásně završila.


Hlavním outfitem byl bílý kostýmek s korzetem a kloboukem. Tento výběr byl zvolen z několika důvodů. Za prvé, nošení kalhotového kostýmu na svatbu už dávno není tabu a často může být lichotivější než tradiční šaty, v závislosti na typu postavy. Za druhé, kostýmek připomíná, že ženy nosí kalhoty již od roku 1805, takže proč by je nemohly zvolit i na svůj velký den? A za třetí, kalhotový kostým mnohdy poskytuje větší pohodlí a estetiku.


Klobouk nejenže poskytuje praktickou ochranu před sluncem, ale také dodává ženskému outfitu neopakovatelný šarm. Od dávných dob jsou klobouky ikonickým doplňkem, který podtrhuje krásu a eleganci žen.

Když vybíráte šperky ke kalhotovému kostýmku, sáhněte po těch výraznějších – ať už se jedná o kameny nebo perly.
Zastavme se nyní u prstenů a dalších šperků. Pro tuto inspiraci jsme vybrali nádherné prsteny osázené laboratorními diamanty. Tyto prsteny s většími kameny jsou často cenově výhodnější než menší kameny z klasických klenotnictví. Laboratorní diamanty se kromě větší velikosti vyznačují také výraznějším leskem.


Hlavními šperky byly záušnice poseté perlami, které jsme doplnili drobnou perlou na druhém uchu. Další náušnice pro jiný outfit tvořily shluk drobných perliček – naprostá elegance. Jemné řetízky jsme navrstvili, čímž jsme zachovali jemnost a sofistikovanost celkového vzhledu.


Rada pro vás: Při výběru svatebních šperků se nebojte investovat. Jsou to totiž jedny z mála hmatatelných vzpomínek, které vám po svatebním dni zůstanou.Druhým outfitem pro nevěstu byly šaty – ano, šaty, které jsou naprosto okouzlující. Jsou zdobené třpytkami a mají sofistikovaný střih, který zdůrazňuje ženskou siluetu. Zajímavým detailem je dlouhý rukáv, který opticky prodlužuje postavu a dodává jí eleganci. Tento look můžete doplnit čelenkou pro ještě výraznější efekt, nebo ho nechat vyniknout v jeho jednoduché kráse.


Pro ženicha byla volba naprosto jasná a jednoduchá: dva úchvatné obleky, jeden ve světlé lila a druhý v elegantní šedé. Tyto barvy jsou naprostým must-have pro svatby v teplejších měsících. Doporučujeme zvolit lehčí materiály, aby se ženich cítil pohodlně a svěže po celý den.


Abychom váš svatební den udělali ještě krásnějším, mám pro vás skvělý tip na nezapomenutelný kávový koutek. Je to dokonalý doplněk, který prostě nesmí chybět – káva totiž spojuje lidi stejně jako jídlo. Pokud jste milovníci kávy jako já :D, rozhodně byste neměli váhat. Tento dodavatel je naprosto úžasný v tom, že celý kávový koutek přiveze přímo na místo ve svém nádherném autíčku. Stačí jen autíčko dozdobit prvky z vaší svatby, například květinami z obřadního místa a panely, a přeměníte jej v další krásnou scénu.

Takže pokud toužíte po vynikající kávě, rozhodně doporučujeme zařídit si vlastní kávový koutek!A jako předposlední věc bych se chtěla zastavit u druhého outfitu.

V této inspiraci ukazujeme, jak nevěsta může vypadat v kalhotách i v šatech, přičemž obojí je velmi ženské a elegantní, rozhodně žádné neforemné pytle. Některé nevěsty mají hlavní outfit a do druhého se převlékají až ve večerních hodinách, jiné mohou mít dva hlavní outfity jako v tomto případě. Pokud víte, že chcete říct své "ano" v kalhotách, ale zároveň si chcete užít i šaty, domluvte se s fotografem na párové focení ve dvou vlnách – stačí vždy 30 minut :) nebo to můžete udělat naopak. Variant je mnoho, naším cílem je inspirovat vás a pomoci vám vybrat si ten váš outfit pro váš velký den.


K párovým fotografiím bych ráda dodala jen toto: Není potřeba se vydávat nikam daleko, v tomto prostředí Pod zeleným dubem je nespočet možností a lokací, kde se mohou pořídit nádherné párové snímky. Nemusíte ani „vytáhnout paty z baráku“ a přesto získáte úchvatné fotografie, což vám ušetří spoustu času.


Nesmíte si nechat ujít úžasné video od Veyn Production, které shrnuje celou inspiraci. Určitě se na něj podívejte!Ženská Kvalita - zdroj inspirace, kde se ženskost projevuje v mnoha podobách - od rafinovanosti, přes barevné kombinace a doplňky, až po pohledy na naše muže nebo pečlivě vybraný outfit. Pamatujte na jedno - každá z nás má své jedinečné kvality obohacené o ženskost, tak na to nezapomínejme :) , protože muži to milují :).


Tak zase u dalšího článku!


Váš svatebni magazin Moliere


Na této inspirace se podíleli:


Fotografka: Jana Křížková

Kameraman: Veyn Production

Svatební šaty: Svatebni salon Veronica

Oblek: Moliere

Náušnice: Aurora Creations

Ozdoba do vlasů: Maddam Šperky

Župánek: Me & My Weddings

Dekorace: Elegance dekor

Sladký bar: Lu Peče

Tiskoviny: Laab

Kávový koutek: The Tommy Koffi Svítící nápis: Svítící písmena

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page