top of page

Čistá radost - nebojte se hotelových prostorů

Mám velkou radost, že vám mohu představit dokonalou inspiraci pod názvem „ČISTÁ RADOST“, která vznikla ve spolupráci s nádherným brněnským hotelem COURTYARD BY MARRIOTT BRNO.


Na první pohled je to hotel určený spíš pro byznys akce, ale nic není nemožné. Naopak, svatba v takovém hotelu, jehož dominantou je minimalismus a špičková architektura, může být nezapomenutelným zážitkem! A o tom je tato inspirace – o neutrálních barvách a podtržení luxusní atmosféry tohoto jedinečného místa.


Navíc vám ukážeme, že minimalismus, pár „statement“ doplňků a vy v hlavní roli je gró celé svatby. (Já vím, opakujeme se, ale pravda je prostá!)Tak se pohodlně usaďte, nejlépe se šálkem dobré kávy, a začtěte se do další krásné inspirace!


Začneme místem, kde se celá inspirace fotila. Tím byl známý brněnský hotel poblíž centra – COURTYARD BY MARRIOTT BRNO. Možná někoho z vás odrazuje mít svatbu v druhém největším městě naší země a ještě k tomu v hotelu, nicméně za nás je právě hotel pro svatbu ideálním místem.
Aspoň pár důvodů:

  • Můžete mít vlastní catering anebo využít kuchařského umění personálu hotelové restaurace (a to mi věřte, že zrovna tady vaří skvěle).

  • V hotelu máte zaručeně dostatek pokojů pro své hosty, navíc vy můžete mít to nejkrásnější apartmá.

  • Pokud je hotel fotogenický (což tento opravdu je), máte zaručené nádherné párové fotografie – například můžete využít SCHODY, VÝTAH, VOZÍK NA KUFRY, APARTMÁ PRO FOTOGRAFIE PŘÍPRAV A DALŠÍ.

  • Efektivita – máte vše na jednom místě. Proč stále řešit přejezdy a tím si zbytečně komplikovat harmonogram, když obřad, oběd, party i další akce můžete mít v hotelu?
Rozhodnutí už nechám na vás, ale za nás je hotel ideální místo pro svatbu. A pokud váháte, jaký styl se do Courtyardu hodí, napovíme vám: Můžete být elegantní, lehce extravagatní anebo prostě minimalistická... Tato slova jsou pro tento hotel typická.


Místo máme. A co dál?


Výzdoba a květiny

Tyto dvě položky se řeší neustále, protože celá inspirace se nese v duchu elegance, luxusu, ale ne přeplácanosti. Pokyny byly jasné: bílá, černá, holubí šeď. V tomto duchu se nesla i výzdoba – sklo, svícny, vše hladké, bez vzoru.


Za místo, kde se koná obřad, se postavila slavobrána, ozdobená květinami a světýlky (po obřadu můžete slavobránu „recyklovat“ a dát si ji za hlavní tabuli jako ozdobu). Květiny byly ve stejném stylu – bílé růže a eukalyptus (tohle je zaručená jistota). O celkový design se postarala společnost SVATBA COLOUR.


S výzdobou souvisí i tiskoviny. Proto se podívejte na krásný set tiskovin použitých jak pro oznámení a jmenovky, tak pro menu. O tuhle krásu se postaralo IOZNAMENI.CZ, které tiskoviny pojalo v elegantním duchu – zlatá, jednoduchost, nic přeplácaného.

Svatba by nebyla svatbou, kdyby na ní nebylo sladké. Tato inspirace nese název „Čistá radost“, a proto byl sladký bar minimalistický a jednoduchý. Mám obrovskou radost, protože se opravdu povedl, a to díky dodavatelce, kterou byly DORTÍKY GABRIELA. Dort s volánem po celé linii v bílé barvě, sladký bar v odstínech bílé s černým zdobením. Zajímavostí byly makronky na nanukovém dřívku s alkoholem 😊 – skvělý nápad pro oživení sladkého baru. Už se vám sbíhají sliny? Nám úplně...

Základ pro svatbu máme a teď bych ráda přešla k nevěstě a ženichovi.


Nevěsta

Co si budeme povídat, svatební den je hodně o vás. Proto nepodceňujte přípravy a fotografie, které je zachycují. K tomu slouží již zmíněné apartmá v hotelu, které poskytuje soukromí a dostatek prostoru na to, abyste byla za královnu!Pro přípravy jsou ideální buď svatební župánky, anebo pyžámka. To, které vidíte na fotografiích, je od skvělé SHINE & SHINE OFFICIAL – dokonalé černé sametové jednoduché pyžámko, které můžete využít nejen ve svůj svatební den, ale bude vám parťákem i dál. A to bychom nebyli my, kdyby fotky byly jiné... Co takhle využít postel pro pár stylových póz a pořízení skvělých záběrů? Sklenka prosecca, sluneční brýle a hotelový telefon... Prostě nádhera!
A teď k tomu hlavnímu – svatební šaty. Opět jednoduché, krémově-bílé, se spadlými rukávy, velkou vlečkou... Zkrátka šaty hodné královny. Tento skvost je od SVATEBNÍHO SALONU ANGEL CHRUDIM, který nabízí nádherné a nadčasové šaty. Doplňte celkový styling černými lesklými lodičkami a výraznými štrasovými náušnicemi s perlami od NAUŠI HANDMADE.

Nesmí ale chybět ani make-up a vlasový styling. Pro začátek jsme zvolili jednoduché řešení – hollywoodské vlny, výraznější oči s hnědými tóny a rtěnku s leskem. Ovšem na párové focení a večer jsme vybrali výraznější look – sepnutý nízký uhlazený culík s přidanou aplikací perel (které teď nesmírně letí!), výrazná červená rtěnka a oči... jedním slovem nádhera! Není to nic jednoduchého, ale vy víte, že v naší komunitě dodavatelů máme jen samé profíky ve svém oboru. MUA PETRA NEDOMOVÁ ví, co dělá, a dokáže vytvořit nádherné stylingy. Vřele její služby doporučujeme.

Teď přidáme menší vsuvku, než přejdeme k ženichovi, a tou jsou prsteny. Ráda bych znovu zmínila našeho dodavatele. MARTIN BRINDZA je velmi nadaný a šikovný šperkař, který nejenže svoji práci dělá srdcem, ale všechny šperky má propracované do detailu. Krásný jednoduchý zásnubní prsten s diamantem a set snubních prstenů z bílého zlata s diamanty nebyly výjimkou. Nádhera a nadčasovost, která je ve světě svateb často skloňovaným slovem.

A teď ženich

Tady to bude jednoduché: tmavě modrý oblek doplněný černým motýlkem (tato kombinace ve světě letí), bílá košile a černé lakýrky. Klasika, a přitom kombinace, která muži dodá šarm. Celý outfit je od MOLIERE STORE.Na závěr chci zmínit fotografku a kameramana. Všechny fotografie, které tady vidíte, jsou od nadané fotografky z Teplic – STANISLAVY TYLMANOVÉ. Nejenže nemá s ničím problém, ale dokáže zachytit nádherné momenty, a to po celé ČR. Pokud chcete někoho, kdo umí vyfotit zavírající se výtah, vozík na kufry v pohybu, ranní přípravy nebo vás v celé kráse, jak běžíte po chodbách hotelu anebo spolu pijete prosecco na chodbě, vyberte si ji!
A už jsme dostali do samotného závěru. Doufáme, že se vám tato inspirace líbila, přiblížila vám prostředí hotelu a zároveň vám ukázala, že svatba právě ve městě a v hotelu může mít svoji atmosféru a krásu!


Těšíme se u dalšího článku.


Váš Svatební magazín Moliere


Na tomto konceptu se podíleli:

Svatební šaty: Svatebni salon Angel

Náušnice: Nauši hand made

Prsteny: Martin Brindza

Dekorace a květiny: Svatba Colour

Sladký bar: Dortiky Gabriela

Tiskoviny: Ioznámení

Související příspěvky

Zobrazit vše

SLEDUJ NÁS KDEKOLIV JSI

bottom of page