top of page

Ahoj

Jmenuji se Beata Kusá a mám opravdovou vášeň pro svou práci a pro lidi, s nimiž společně tvořím. Bez jejich pomoci bychom nedosáhli takových úspěchů. Jako spolumajitelka značky MOLIERE je mým hlavním cílem přinášet do světa více krásy, jednoduchosti a lásky, ale také trochu pořádku, sebevědomí a soucitu.

 

Miluji jídlo a když mám hlad, není to žádné tajemství. Šálek kávy dokáže okamžitě zlepšit mou náladu. Velkou radost mi také přináší náš hlavní maskot a moje chlupatá láska, královský pudl Montte, kterého můžete obdivovat na mnoha fotografiích v našich inspirativních materiálech.

 

Jsem šťastně vdaná, což mi umožňuje poznávat všechny výzvy, ale i krásu vzácných a úžasných vztahů. Pokud máte zájem dozvědět se více, sledujte můj Instagramový profil @Beata_kusa. Těším se na vaši návštěvu a interakci.

  • Instagram

My Story

This is your About page. This space is a great opportunity to give a full background on who you are, what you do and what your site has to offer. Your users are genuinely interested in learning more about you, so don’t be afraid to share personal anecdotes to create a more friendly quality.

Every website has a story, and your visitors want to hear yours. This space is a great opportunity to provide any personal details you want to share with your followers. Include interesting anecdotes and facts to keep readers engaged.

 

Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want site visitors to know. If you’re a business, talk about how you started and share your professional journey. Explain your core values, your commitment to customers and how you stand out from the crowd. Add a photo, gallery or video for even more engagement.

KONTAKT

Budu velmi potěšena, pokud se se mnou spojíš.

123-456-7890 

bottom of page